Nasil bir dalga donuyor anlayaniniz var mi?

Son 3 macta sadece gozume batanlari aciklayacagim.

 1) gs mac yapiyor cezasahasi icinde gsli bir futbolcuya mudahale yapiyor ama kamera genis acida. Yani penalti mi degil mi anlasilmiyor. Ve beinsport yakin aci falcao ve rakip savunmacinin pozisyonunu yakin acidan veriyor. Adam resmen falcaonun ustune cikip ezmis. Net penalti ve hakem vermemis. Ulan bira sonra bir bakiyorsun pozisyon o pozisyon degilmis. Seyirciyi galeyena getirircesine sonraki bir pozisyon yayinlaniyor sanki cezasahasinda yapilan oymus gibi. 

2) gs bir penalti kazaniyor ama bir turlu yakin cekimi goremiyoruz. Rakip takim deli gibi itiraz ediyor dakikalarca ama biz hala goremiyoruz. Sonra bari ozetlere bakalim diyoruz ama tarihte ilk kez ozetlerde pozisyon yok ve direk penalti atisi gosteriliyor. 

3) fb aleyhine  macta 2 tartismali penalti pozisyonu var kamera aydan telescopla cekercesine 2 kez kimseni gormeyecegi sekilde kisaca gosterip geciyor

4) Ghazzal’in attigi golde montaj yalilip sanki pozisyon oncesi gibi verilip ortam bilererek ve istenerek geriliyor

5) pelkasin rakip oyuncunun suratina attigi ve net kirmizi kartlik pozisyon israrla ters acidan gosteriliyor (gosterilmiyor) 

6) Aboubakar mac sonu merdivenlerden sahaya arkadaslarini tebrike gelirken beinsport ustune vazife edinip tam 2 kez uzuuuun uzuuun onu gosteriyor ve futbolcumuza para ve uyari cezasi almasini sagliyor. 

7) alpayin yaptigi penalti ve verilmeyen 1 kez hizli cekimde veriliyor

8) bizim macta ‰100 penalti oldugu sonradan ozetlerde anlasilan pozisyon mac esnasinda hic tekrar verilmiyor. 

Inanin her mac bunun gibi 10’a yakin posizyon sayabilirim. Simdi gelelim su soruya? Neden? 

Bu son derece basit ve yonetim tarafindan acilen sorulmasi gereken bir soru bu. Bunun bir aciklamasi olmali. Tarafsiz olmasi gereken bir yayinci kurulus neden haksiz rekabet ve ucuz dolandiricilik yapmaktadir? Bu is artik kayirma sinirini falan gecmis ahlaksizlik seviyesinde bir dolandirciliga donmustur. 

Yonetimin acilen yayinci kurulusu ziyaret ederek su soruyu sormasi gerekir? 

NIYE? 

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin

  1. aylardır bu konuları dile getiriyorum. bizim maçları ve özetleri izlerseniz ne demek istediğimi anlarsınız lehimize olan bir pozisyon çoğu zaman özetlerde ya yok yada anlaşılmaz açılardan gösteriliyor. aleyhimize olan pozisyonlar ise çarşaf çarşaf gösterilmekle kalmıyor Erzurumspor maçında olduğu gibi birde algı yaratmak için montaj yapılıyor. konuyla ilgili tek başıma mücadelemi yaptım fakat ne taraftardan ne de yönetimden bir destek görmedim. bunlar ufak görünse de büyük detaylar sadece özetleri izleyen birinin Beşiktaş kollanıyor algısına inanması çok normal çünkü sistem insanlara bunu empoze ediyor. yönetim maalesef saha dışında çok zayıf göz göre göre hakkımızın yendiği maçlarda bile ortalarda yoklar.