içinde

Nasipten öte yol yok…

1 yıl oldu bu güzel platform kurulalı.. Zor şartlar altında güçlü yürekler ile, bu güzel topluluk birbirinden kopmasın diye kuruldu.. Kimisi(ben dahil) alışkanlıklarına yenik düştü, eski site daha güzeldi kolaydı dedi bu siteye giresi gelmedi, kimileri de yine alışırız dedi her gün bu toplulukla iç içe oldu kopmadı.. Onlara burdan teşekkür ediyorum öncelikle.. Bundan sonra daha aktif spartakbahis giriş olmaya gayret göstereceğim zira bu birliktelik için değer.. Bu insanlar için değer.. Hepiniz birbirinizden güzel insanlarsınız.. Ben Polisliğe hazırlanıyorum(duanıza talibim) biraz da ondan müsait olamıyorum.. Sadece girip yazılanlara bakmak ile yetiniyordum.. Ama bahane değil bu site yukarılara taşınmalı.. Gerçekten kolay kurulmadı dostlar.. Çok büyük emek var.. 

Bu 1 yılın şerefine Mustafa(IL Grande Turco) abimden teşekkür ediyorum öncelikle.. Bana bir bilet devretti ama bir başka nimete daha vesile oldu.. Akatlar maçına da gitmeme vesile oldu nasip oldu diyelim.. Bir günde iki kez arma uğruna yükselecek sesim kısılana kadar.. Ne güzel nasiptir.. Bir diğer nasip ise bu siteye tekrar girmeme vesile olması.. Nasipten öte yol yok.. Bir günde çok şey değişiyor.. En sıkkın anınızda dünyanın en mutlu insanı olabiliyorsunuz.. 

Güzel kalplerinizi sıkmayın yaşanacak çok şampiyonluklarla dolu güneşli günler var.. Her şey Beşiktaş için.. Sağlıcakla kalın

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin