içinde

Ne dedik : Bugün Beşiktaş'a yapılan gün gelir size yapılır

Siyaseti hiç sevmem. Sıyaset yapmayı da tercih etmem. Bugün alınan deplasman kararının ne olduğunu biliyoruz. Ben o konuya değinmeyeceğim. Biz ankaragücü maçlarını ligde seyircimizden yoksun oynayıp saldırıya uğradığımız da ağlamayın zırlamayın, ağlayacaksanız oynamayalım diyenler şimdi destek istiyor. Kupa maçında bile hani tek ayaklı bir maçta bile bizim seyircimiz gidemedi. Oyuncumuza o maç muşta atıldı tek bir ceza verilmedi. Bugün onlaraymış yarın bizeymiş.. Hadi ya..  Bize yapılınca susanlar şimdi bağırır olmuş… Geçin abi boşuna da kendinizi germeyin gs şampiyon yapılacak.. Bugün ziraat maçları da ertelenmiş avrupa kupalarında mücadele eden takımlara yapılan haksızlıktır bu.. Bu takımların ilerleyen haftalarda eleme maçları olacak neden fikstürlerini sıkıştırıp gsye ayrıcalık sağlıyorsunuz.. Resmen gs’ye peşkeş çekiliyor yine… Böyle lig olmaz olsun. Gerek yok abi çekin Beşiktaş’ı ligden hatta gerekirse kapatın, gerek yok… Haksız rekabetin olduğu yerde ne yarışı.. Tiyatro.. onlar ne isterse o oluyor. 

Siyaset kısmına girmeyeceğim, girsek çıkamayız… 

Son olarakta… Ülkemizde en büyük problem, herkesin her şeyi bildiğini sanması.. Her şeye inanaması, bilip bilmeden yalan haber yapması, araştırmaması, kişilerin uzman oldukları alanlarda çalışmalarına olanak sağlamayıp amca oğlu, yiğenlerin anlamadıkları mevkilere getirilip bunların önünün açılması..

Geçen bir deprem uzmanı jeoloji mühendisu profesör, bu alanda çalışma yapmış adam diyor ki deprem olma riski var, ona göre hazırlıklı olmamız lazim, önlem almamız lazım… Bir kişi hatta bazıları çıkıp diyor insanları korkutmayın… sözün özü bilirsiniz ünlü bir şair varmış, şiirlerinde çok küfür edermiş.. Meraklı olan vatandaş sormuş, sevgili ozan çok güzel şiirleriniz var ama argo kelime çok… Ozanın cevabı her şeyi açıklar nitelikte, ” Bana şiirlerimde küfür etme diyorlar usulsüz, lan bu kadar 3.tekil sahış nokta işareti çocuğunu nasıl anlatayım küfürsüz… 

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin