içinde

ne dedik gayspor sen dünyanin sayili serefsiz onursuz

takimlarindan birisin ve baskanlari olucak onun bunun evladi bir de emekli imam senin arkanda saf durup namaz kilmak sevaptan cok günaha vesile olur …. bizim macta taraftarin ayakkabisina kadar cikarttirip 45 dakika tribüne almayip kul hakki yemeyi zanaat sanan imam allah belani verir inşallah… bakalim ayni muameleyi renklilere de yaparmi …

veeee serefsizliklerini bugün tekrar tasdiklerdiler spor x de ve baska gazetelerde gördüm bu haberi 

Beşiktaş ile Kayserispor arasındaki Onur Bulut krizi gün geçtikçe büyüyor. Sarı kırmızılılar ile olan sözleşmesini tek taraflı feshettikten sonra Beşiktaş’ın 8 Şubat’ta kadrosuna kattığını açıkladığı 28 yaşındaki futbolcunun transferiyle ilgili Kayserispor Başkanı Ali Çamlı, “Onur Bulut mevzusu umurumda değil.” dedi.

Fenerbahçe ile transfer görüşmelerinde bulunduğu sırada Beşiktaş’ın gizli gizli devreye girerek menajerlerin bir oraya bir buraya gittiğini belirten Başkan Çamlı, ülkemizde yaşanan deprem felaketinde binlerce kişinin hayatını kaybettiğini düşündükçe Onur Bulut mevzusunun önemsiz olduğuna dikkat çekti.

Transferle ilgili net ifade kullanan Başkan Çamlı, “Antalya kampında Onur ile prensipte el sıkıştık. Kayseri’ye geldiğimizde onuru odama çağırdım, ‘Sorun yok’ denildi. Menajeri ‘sözleşmeyi uzatmak istemiyoruz. Onur gitmek istiyor’ dedi. İkili konuşmalar oydu, buydu derken mesele uzadı. Sonra Onur’a kız istedim. Yüzüklerini taktım. Fenerbahçe kulübü ile de o süreçte Onur’un transferi ile ilgili . Onur, ‘Ben Fenerbahçe’de oynamam’ dedi. Beşiktaş, sözleşmesi devam eden oyuncu ile gizli gizli görüşme yapmış. En son Fenerbahçe ile menajerler görüştü. Menajerler daha sonra Kayserispor ile sözleşme uzatma kararı aldı. Sözleşme uzatmak için kulüpte buluştuk. Neticede Onur’un babası ve menajeri imzalama baskısı yaptı. Bunlar bir protokol hazırlamış, protokolde yok yok. Ne gelirse yazmışlar. Başkan vekili Nurettin Açıkalın imza atmış. Sanırım bunlar akıllı biz salağız. Ben niye böyle bir protokolü imzalayayım. 1 milyon Euro’ya serbest kalma maddesi varmış. Fenerbahçe ile transfer görüşmesi de böylece bitmiş oldu. Beşiktaş, bu maddeye göre 1 milyon Euro Kayserispor hesabına para yatırarak Onur’u transfer etti. Bu saatten sonra kim haklıysa mahkeme karar verecek” dedi.

HABER: Faruk AYDEMİR

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin

  1. eduega kardesim bir kayserili olarak bunlar gibilerini cok görüyorum izinde bi toplum cebine para girdikce öküze baglarmi evet bağlar git kayseriye gör , birde bunlarin bizim ile alip veremedigini anlamadim ha 1 milyona bize gelmis ha 1 milyona baska takima gitmis orda önemli olan aldigin para ve oyuncunun istegi önemli degilmi eger öyle degil baskasina imza attirip dolandiricilik yapiyon bu suc ve bunu acik acik söylüyo olucak gibi degil , ve kime kim ile dava acican kardesim ak kapitalizmin bi usagi olan emekli imama bizim inandigimiz adalet degil sarayin adaleti uygulanir maalesef

    6
    1