içinde

ne diyorduk köprünün altından çok sular akar.. çok sinirliydik

sakinleşme zamanı.. hem de hemen… şampiyonluktan bahsetmek için çok erken demiştim.. olamamaktan bahsetmek içinde erken.. fakat hakeme bir çözüm bulmamız lazım.. her maç her maç ne oluyor abi.. 

oyuncu değişikliklerini hiç anlayamıyorum zaten o ayrı bir facia… yine diyorum sakin kafa ile diyorum bu hoca ile olmaz olmayacak.. 

– oyuncu değişikleri vasat – oyunu okuyamıyor – oyun içerisinde farklı bir planı yok… 

– hakemler üzerinde baskı kuramıyor – maç sonu ve başı açıklamalar ile gündem olamıyor

– oyundan kim çıksa problem yaşıyoruz.. takımda kimse mutlu değil gibi… weghorst saha içinde nasıl çırpınıyor…

mulekayı yanlış kullanıyor… bazı oyunculara tavır almış gibi oynatmıyor.. ( cenk ) rossieri oyundan almasını anlayan var mı? yok.. oyunculara oynatmayarak ceza verme niyetinde.. emrecan- cenk- nkodouyu oyundan çıkarması vs. bunlar takım içinde olursa huzursuzluk yaratır ve huzursuzluk başladı… 

yol yakın.. hazır milli ara varken neşteri vurup hoca ile yolları ayırmak şart… bakın bunu abdullah avcı zamanıda bağıra bağıra söyledim.. 6 maçlık seri yaparkende söyledim.. devre arası oldu yine söyledim illa havlu atmayı bekledi.. sergeni zamanında getirseydik şampiyonduk o sene ama naptık foss… yolun en başındayken yapalım bunu.. hocanın bu konuda gelişmesini bekleyemeyiz.. bizim 1 sene çöpe atacak zamanımız ve maddi gücümüz yok.. biz BEŞİKTAŞIZ.. 

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin