içinde

nihayet bitti

evet çok büyük kaostan , kıl payı kurtulduk. bu saçmalık başta başkan olmak üzere , yönetime yazar. 1 ay içinde 1 kere bile yüz yüze görüşme olmaması , sergene, dolaylı yoldan seni istemiyoruz demekti. sergen hoca onurlu bir insan. tabi ki darılacaktı.

ancak, başkan sergenin evine giderek ( doğru mu tam bilmiyorum ), bu krizi bitirdi. demek ki biraz tevazu, biraz tatlı dil ve mutlu son. başkana çok kızgındım. ama son verilen ,üçlü fotoğrafda , kibirsiz çebiyi görünce , bu adamı da sevdiğimi farkettim. 

ayrıca , düşük maaş teklif etmek de , hocaya it muamelesi yapmaktı. bu son teklif edilen maaşı , hoca sonuna kadar haketti. anasının ak sütü gibi helal olsun. sezon başında, bu çöp,  o çöp, şu  çöp dediğimiz kadroyu, üstelik son on hafta santraforsuz şampiyon yaptı. sana 30 milyon euro kazandırdı. 

neyse artık önümüze bakıp, çok hızlı ilerlemeliyiz çünkü çok zaman kaybettik. futbolumuzun kirli siması , yeniden sahalarda. koçun gözü dönmüş şampiyonluk istiyor. trabzon bir sürü nokta atışı yaptı .  bizim de kaliteli isimler transfer etmemiz lazım. iyi bir kadro kurarsak ki ne kadar iyi olursa olsun yine de gs ve fenerin çok gerisinde kalcaktır. tıpkı geçen yıldaki gibi. ama hocamıza ve ekibine sonuna kadar güveniyorum.

hayırlı uğurlu olsun 🙂

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin