içinde

Normal Kayıplar..

N’sakala..

Ödümüz patladı be kardeşim. İyi olduğunu görmek nasıl güzel, anlatmanın tarifi yok.. Geçmiş olsun, en iyi şekilde dön aramıza. Adamın yere yığıldığını görüp, bademciğine kadar kadrajı yakınlaştıran yayıncı kuruluştaki namussuzlara da söylenecek çok şey var, susuyorum..

Maça geliyorum..

Gaziantep deplasmanı, her takımın takılabileceği bir deplasman. Ligin seyri içerisinde bu tür kayıplar olacak. N’sakala’nın çıkmasının ardından maçı da verebilirdik. O yüzden, takılmadan, dert etmeden devam edeceğiz..

Bölüm bölüm doğru baskıyı kurduk. Az pozisyona girdik ama kazanabilirdik. Maçın geneli için iyiydik demek mümkün değil. Kötüydük.. Berbat bir zemin (bir ara iki takımda topu yere indirmedi resmen), berbat hakemler, Antep sıcağı ve N’sakala depresyonu gibi sebepler azımsanmayacak kadar etkili oldu. 

Bu maçın tek ve en büyük kazanımı şudur..

*** Bu ligde, kadronun feriştahını da kursan, yeterince motive değilsen KAZANAMAZSIN. Bu büyük dersi erkenden almak iyi oldu. Hem taraftarın, hem de takımın ayakları biraz yere basmak zorunda ARTIK..

Ben şimdi 3 soru sorup kaçıyorum..

1. TFF!!! Teknik adamlara oyun içerisinde al takke ver külah yaptıran, matematik yapmaktan helak eden bu ucube yabancı kuralından memnun musunuz?

2. TFF!!! Ümit Öztürk’ün hakemlikle uzaktan yakından alakası olmadığını, her maçında bir ya da birden fazla facia yaşattığını, görmediğini, g.tünden kararlar uydurduğunu, yönetemediğini herkes gördü de sizin gözünüze perde mi indi?

3. Rıdvan Yılmaz! Yaz boyunca ne yaptın canım kardeşim?  

Bir yorum

Cevap bırakın
  1. En büyük sıkıntı kağıt üstünde ki kalitenin sahaya yansıması Serdar hocam seninde dediğin gibi bizim ligde kadronun feristahinı kursan yok öyle 3 kuruşa 5 köfte bizimde bunu guti,simao,q7 li ve pepe,medel,negredolu kadrolardan öğrenmiş olmamız gerek batman le Robin le (alex) aman diim 3 cü olmasın larin fakir lukakusu kıymetini bilelim Salih le kenan şimdilik sadece kontejyani doldurur. Ghezzal ide pamuklara saralım bu takımın hala en kreatif oyuncusu hakeza töre hala topla kavga ediyor son paslar fecaat dün akşam veremediği iki tane son pası verebilse 3 puan cepteydi

Bir cevap yazın