içinde

N'sakala In, Welinton Out..

Genel kanının aksine N’sakala’yı beğendiğimi belirteyim. Karşısında Halil Akbunar gibi bir adamla mücadele ettiğini ve bu mücadelelerin çoğunda galip geldiğini unutmayalım. Yaptığı bir kaç sakarlık haricinde maç boyunca dinamizmini korumasını beğendim. Ligin ikinci yarısında 20 maç daha olduğunu ve N’sakala’nın bu süreçte önemli bir rotasyon oyuncusu olduğu gerçeği aklımızın bir yerinde dursun..

Welinton?

Aynı şeyleri söylemek isterdim. Ama maalesef..

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin

  1. Rıdvan genç oyuncu 40 maçı rahat kaldırır sakatlık olmazsa ya da skoru bulunca dinlendirilmeli maçına göre. NSakala sadece Türkiye Kupası’nda oynamalı. Yoksa bu gidişle Ghezzal den daha fazla asist yapacak ama rakibe. Üstelik hücumda Mensah gibi hiçbir etkinliği yok maalesef.

    Wellinton a söz etmek israf olur.

    Bu üçlü bu ligi arada tökezleyerek götürür ancak Avrupa ve kaliteli ve rakibi ezen takım hedefi varsa yetersiz kalibrede.

  2. N’skala konusunda sana katiliyorum kardesim ama zorunluluktan.Bu adami bile bile Sergen hoca aldirdi.Herhalde N’skala dan ne alabilecegini herkesten iyi biliyordu. Amma,, saatli bir bomba gibi.. Wellington ve bu arkadasin iyi niyetinden kesinlikle suphem yok lakin bizim Takim icin yeterliliklerinden oldukca yuksek oranda suphelerim var Ve hatta bunun artik suphedende ote kesinligine inanmis durumdayim.

  3. Nskala bu zaten , kotu oyuncu degil bugun de kotu oynamadi ,daha iyisini veremezdi ..Sergen hoca da biliyordu..Ridvan’in daha iyi oyuncu oldugunu Sergen hoca da biliyor..Dediklerine katiliyorum,bugun Halil Akbunar oldugu icin daha direncli olan Nsklayi tercih etti Serdarim…Nskalanin Ridvandan tek ustun yani daha diri olmasi..Ridvan oynsaydi cok daha iyi olurdu ama Sergen hoca Nskalaya guvendi ,saygi duyarim..