içinde

Nsame / Young Boys

2019-2020 yıllarında İsviçre de yılın futbolcusu ve aynı zamanda gol kralı. Son 4 yılın şampiyonu Young Boys da oynuyor. Bu takımla 2017 den beri 150 maçta 100 e yakın golü var. Değeri Transfermarkt da 7m€. Çıplak gözle birçok kez izledim güçlü, etkili ve en önemlisi karakterli ve aidiyet hissi olan oyuncu. Bizim ligde iş yapar ve yaşı daha 28. 

$ s Yorumları

Cevap bırakın
    • Bu adamı 3 sene öncesi olması lazım 1 milyon avro gibi komik bir fiyata gitti. Canlı izlemiştim. Çok beğendim. Wolverhamptona transferi için görüşüldü. 5. Forvet olmak istemiyorum diyerek reddetmişti. Değerlendiğini ve bizimde bu adamı bulupta değerlendiremediğimize üzülürüm. Maalesef. Ne scout ekibi var, ne böyle araştırma ekibi. Biz oradayken 23 kişi sadece izleme ekibindeydik. Bizde 3 kişi yoktur. Yazık.

      • Bu adamı bu sene olmasada seneye iyi bir takım alır. Olmadı bizim Anadolu takımlarından biri alır çünkü onların scout ekipleri bize nazaran çok daha iyi çalışıyor. Bize gelse karşılama yapacağımız bazı adamları bile uygun fiyata getiriyorlar.

        • O dönem şöyle bir rapor yazmışım biraz önce baktım; sakin, soğukkanlı ve ayak içi dokunuşları iyi. Pozisyon bilgisi ve tamamlamaya yönelik hareketlenme çok iyi. Fizik kalitesi ve devamlılık çok iyi. Eksik yön olarakta sadece koşu mesafeleri, hareketlilik ve çeviklik diye belirtmişim. Ben iki seneye kalmaz ya Kasımpaşa yada Kayseri’ye gider yada Süleymanın takımı Karagümrüke, bizde bir sene izler 31 yaşında 4-5 milyon avroya almaya çalışırız.

Bir cevap yazın