içinde

Nskala stoper olsun

Sergen hoca olsa kafası çalışsa nsaklay8 stoper çeker nskala defans8 çok iyi ofansi kötü bir oyuncu hamleleri hızı ve sezgisiyl e tosic ten daha iyi bir stoper olur r8dvan8da solbeke koysa ofansif gücümüz artar bu net Sergen bunları yapsa şu ana kadar yediğimiz gol ortalaması yarı yarıya hatta daha fazlasına düşer ama Sergen bunu yapmaz salak weiltonla oynamaya devam eder çünkü kardeşi menejer onu oynatarak prim yapmaya çalışır Sergen benim için büyük hayal kırıklığı ama sergeni yakından tanıyanlar onun kumarbaz olduğunu dürüst olmadığını söyler dururdu inanmazdım çünkü Sergen bizden derdim ona inanırdım ama o da YAVŞAK çıktı

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin

 1. Nskala’yı stoper oynatmak? Geçen maç bıraktığı bi top vardı kaleci alsın diye, hatırladın mı? Ersin mi, Utku mu hangisi bilemedim. Top bizim kalecinin 15 metre, Nskala’nın 2 metre yanındaydı. (Son bir gayretle çizgi üstünde aldığı pozisyon)
  Yani demem o ki, adamda çevre kontrolü “sıfır”
  Stoper olmaz ondan. Olsa bile bizde oynamaz. Tosiç de sakar falandı ama en azından topun sübabını aramıyordu kendine geldiğinde. Artı Welinton’un çok kötü bir stoper olduğunu düşünmüyorum ben. Alıştıkça iyi olacaktır. Hatta şunu iddia edebilirim, maçın adamı seçileceği günler yakındır.(gelsin linç!)
  Yalnız senin dediğinden yola çıkarak Montero’yu orta saha deneyebileceğimizi düşünüyorum. Adamın topla ilişkisi, al-veri gayet iyi; yakışıyo ayağına top. Defansta zayıf, ezerler.
  Fakat dediğin gibi böyle şeyleri deneyecek hoca lazım; o yok işte!
  Son olarak, KAVŞAK gibi konum belirticileri eksik yazmazsak iyi olur; yolumuzu kaybetmeyiz:)
  Adres yazıyordun dimi renktaş?!
  Öhhö öhhö! Kim? Ne?
  ??