içinde

Olan oldu deyip kestirip atmak..

Çok basit. Biz hatamızı farkettik müdahale ettik. Bak sen yönetim için diyorum. Taraftar farketti hatayı daha sezon başında hatta, hadi kredi verelim neyin kredisiyse artık. Sonra alanya maçı ardından başak ve istanbul maçları ama yetmedi. Abdullah avcı sezonu gibi oldu. Çok söyledim potadayken yarışın içindeyken yolları ayıralım olmayacak dedik. Hadi bunu sadece taraftar demedi tüm herkes dedi. Ve havlu attiktan sonra yeni hocayı niçin getiriceksin ruhsuz hedefi olmayan bir takımın başına. Yani ilk yarının ortasında bunu yapıyorsun yani diyemezsin biz gelecek sezona hazırlanacağız diye sergen yalçın’da olduğu gibi. Halbu ki o sene bile zamanında abdullah avciyi gondersen o takım 2. Değil şampiyon olurdu ama ne yaptınız ağzımız yanan kadar beklediniz. Bugün de aynısını yaptınız. Sonuç ortada. 

Bir takım hiç mi pas yapamaz. Hiç mi sahaya doğru dizilemez. Atibanın olduğu yer hariç pas yapamıyor takım. Atiba olmasa geriye gelip top alacak yok. Atiba geldiği için utanıp geri gelip top alıyorlar. O kadar ciddiyetsizler ki hoca sahaya ww gedson atiyor. Durum çok ama çok kötü. Oyuncuların çoğu kaybedilmiş. Sanki biz nasılsa oynamıyoruz modu var. Burasının Beşiktaş olduğunu yabancılar bilmez belki ama peki ya yerliler?

Dün maçta 3 tane atmışız 5 tane atmışız önemi yok. Sahada ne vardı abi. Beşiktaşın forveti ayağıma gelsin gol yapayım forveti değildir. Durum düzelir belki ama durum çok kötü. 

Basın toplantısında artık hoca bıkmış transfer ile ilgili gerekli açıklamayı yaptı ama aptallar buna uymayıp yine 100 tane haber yapacaklar talisca gelecek quaresma gelecek stoper alacağız 🙂 birilerini gönderdereceğiz uzar gider.

Kimse yorum yazmıyor, fikirlerini söylemiyor. Yanılabiliriz her zaman haklı olamayabiliriz. Yani illa düşüncem doğru diye bir şey yok. Eleştiriyi kaldıramıyoruz biz. Toplum olarak. Eleştirildiğimiz zaman karşımızdakine bu amk da her şeyi bildiğini sanıyor diyoruz. Yapıyoruz bunu. Sonuç olarak artık kimse yorum yapmıyor. Bazı abilerim hariç… mehmetcan bile neredeyse hergun hatta 2 günde bir yazan kişi yazmıyor çizmiyor..

 Ghezzal ocakta dönecek diye açıklama var. NTV spora çok inanmıyorum sallıyorlar çok. 4 ay olayı doğru mu? 4 ay olayı doğru ise bundan sorumlu sağlık ekibi ödesin ghezzalın maaşını 4 aylık.. VI kendini kurtarmak için oynatıyor oyuncuları. Oyuncu oynamak istemişmiş.. sağlık ekibi sakat diyorsa oynatamazsin. Oynatıp sakatlanırsa hesabini sen verirsin ama nasıl vereceksin aldin tazminatini gittin. Takımda açilan yaraya bakın abi. Biz de çok çabuk dağılıyoruz. Olduk Beşiktaş psikoloji sağlik merkezi..

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin