içinde

Önce Şenol hocaya yazar derken adamlar daha penaltıyı atamıyor

Nasıl hocaya yazsınki diyorum.. 

Hakem hırsızın teki.. İlk yarı +9 dakika uzatmayı anlayan var mı? En az 10 dakika peluş ayıcıklardan oyun durdu.. Her faulu autu 3-4 dakika çalarak kullandılar.. Hakem buna o kadar rahat izin verdi ki.. Birde dakika 83 olmuş 3 dakika da ordan çalarak gösteriş olarak sarı veriyor algıcı herifler.. Niye veriyosunki zaman geçirmesine sarı kart.. Maç bitmiş sarı vererek sen çalıyosun zaten adamlar üstüne bir de oyuncu değiştirip rahat 1 dakika da öyle çalıyor… maçın sonuna eklenen dakika yine +9 😀 abi aklımızla alay mı ediyorsunuz? 

Golün iptaline gelelim top kafadan gelmiyor mu abi, hadi kafadan bile gelmese gidip izlesene, 100 defa olsa 100 ünde gider izlersiniz burada izlemiyorsun hemen iptal ediyorsun golü… Takımı çekin abi ligden kendi kendilerine oynasınlar. şampiyonu ve yarışacak takımı belirlemişler.. 

İlk yarıda rossierin pozisyonu da net penaltı ama veremediler.. Rossier kayıp topa dokunuyor rakip bodoslama rossiere giriyor penaltı değil de ne? Hele görüp vermediği korner pozisyonun da bir de oyuncumuz sarı kart görüyor.. Ligin başından beri bu hakemlerin andaval hatalarından dolayı oyuncularımız gereksiz sarı kart görüyor..

Gelelim rakip kaleciye… Olum küfür etmemek için kendimi zor tutuyorum ama taraftar gerekeni yaptı.. Sahaya atlayıp sizi dövmesi mi lazım adam olmaınız için.. Hakem maçın başında uyarsa, 2.yaptığında sarı kartı verse taraftar tepki göstermeyecek ama öyle vasat bir lig…

Şenol güneşe gelelim.. İlk yarının tek suçlusu DELE ALLİ oldu.. Adaletli bir karar mı? Takımda adalet yoksa, bu takımdan bir bok olmaz… Casper salih, Vasat umut, Fazla kilolu Muleka ile ancak bu kadar… VE şu oyuncuyu mevki dışında oynatma fantasizinin de anladınız siz.. GENÇ adam forvet oyuncusu gidiyor kanatta oynatıyor çocuğu… Muleka umut salih bunlarla olmayacağı bariz belli ama hala neyin ısrarı abi… Maç kaosa gidiyor genö oyuncuları sahaya atıp bir şey bekliyorsun… Olmaz abi.. Genç düşmanı, kendi tabularını yıkamamış teknik adamlarla olmaz… Bu sezon zaten VI’nın çok geç kovulmasıyla bitmişti, fakat seneye çok zor.. İnşallah amir-maxim iyi sonuç verir de takımda tutarız onları.. Sorumluluk almayan ruhsuz adamlarla çok zor… 

VASAT SEVİCİLİĞİ DE BİR KENARA BIRAKIN…  

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin