içinde

Önder hocada da aynısı oldu… bunda da böyle giderse aynısı ola

Amaç hemen hoca gönderilsin değil.. amaç çözüm üretmek.. 

Sergen yalçın neden gönderildi?

Önder karaveli neden gönderildi?

Önder karaveli… ilk geldiğinde kurduğu kadroya bakın.. soruyorum o kadrodan kazaniyorken neden bir anda vazgeçti… emirhan verilen şansı iyi değerlendirmişken sonrası ne oldu da çocuk 5 oyuncu değişikliği hakkı varken bir dakika bile süre alamadı… serdar saatçide aynı şekilde bir tane hata yaptı diye çocuğa daha forma verilmedi necip oynatıldı?

Ismail hoca şuan emirhana şans veriyor… serdarı mecburiyetten oynattı… yine soruyorum yukardaki iki hoca neden gönderildi? Başarısız oldukları  için mi? Yoksa çözüm aramayı denemedikleri için mi?

Beşiktaş kadrosunu rakip hocanin eline ver deki hocam kadro kurun nasil isterseniz öyle oynayalim diye… 

Ilk kenan ve batsuayi yazar sonra welintonu atar hemen savunmaya… sistem olarakda 3-4-3 e devam etsinler… en tehditkar ghezzal etkisiz hale geldi.. dün sağ kanat olsaydı ghezzal fenerin halini düşüneymiyorum maç içerisinde bunu nasıl görüp hamle yapamadı onu anlamadım?

Peki oyuncu değişikliklerini anlayan var mı? Sadece necibi anladım o da hani sakatliktan ötürü girdi..

Güven forvet oynayamıyor bu çocuk neyin ısrarı?

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin

  1. Hoca akıllı ve çözüm odaklı kardeşim bu konuda rahat ol.
    Diğer saydığın hocalar (Onder ve Sergen Hoca)Banko Serdar yerine neciple başları bu bir.Emirhana zaten şans vermiyorlardı Önder hoca sonradan yanına dahi yaklaştırmadı.Gelelim forvet konusuna BU HOCADAN BAŞKA HİÇBİR HOCA BATSUAİ YE BİR LAF ATAMAZDI.Adam resmen ssenden adam olmaz bana gol atacak adam lazım dedi yüreğime su serpti. Rıdvanın ve sosyal medyadaki algıcılara da sizin bildiğiniz kadar benim unuttuğum var mesajı verdi. Bu adam dünyanın en ünlü futbol okulunda hocalık eğitimi almış bir hoca.Dünya futbolunu da gelişmiş antreman sistemini de çok iyi biliyor.4 TANE ALTYAPI OYUNCUNLA
    bir derbiye 11 başlamak her babayiğtin harcı değil.

    11
  2. kardeş bu sezon hocanın umrunda bile değil niye anlamıyosunuz adam yeni sezon için kafasındaki sisteme en uygun oyuncuları seçmeye ve iskelet kurmaya çalışıyo gödermesi ve alınması gereken oyuncuları nasıl belirleyecek ayrıca öbür hocalar birsürü deneme yaptı olmadı sergen hocanın elinde sakatlıktan kadromu kaldı enerjisini kaybetti gönderildi yeni hocayı öbür sezon değerlendirmemiz lazım