içinde

Oyuncu harcamakta en iyi kulüp biziz…

Genç oyuncu harcamakta da fener bizden bir kaç adım önde gerisinden emin adımlarla geliyoruz…

Fakat istisna olan oyuncular var.. Kredileri hiç ama hiç bitmeyen bitmeyecek olan. Necip, Kenan Karaman, Salih Uçan, Az kalsın Umut Meraş.. Sergen hoca zamanı Welinton, Nskala vb. Miralem Pjanic oyuncuyu harcadık, bir maça çıkmadı demediğimiz kalmadı. Icardi şuanda biz de olsa takım bakıyordu kendine. Mertens de aynı şekilde.. Beğenilmemiş yedek kulübesine hapsedilmişti.. Çünkü her maç skor yapması lazım. Yapmaz ise başarısız… Dele Alli’nin süre aldığı maçların çoğunda en çok koşan oyuncular arasında olması bir şeyleri yapmaya çalıştığını gösteriyor. Fakat biz 1-2 maç göremedik dşye hemen kenara aldık. Skor katkısı daha çok beklenen mertense göre kesik yemeden önce gol katkısı eşitti ve bu adam orta saha.. Fakat bir kesik yedi, yemesi gerekiyor muydu kesinlikle evet, fakat denememek tekrar şans vermemek ne kadar doğru? Bu salihin şans bulduğu ligde forma adaleti için doğru mu sizce? Belki de Cenk, WW’ye sırf formamı kaptırırım diye pas vermiyordu… Bunlara takım için de neden olursunuz…

Aboubakarın geldiği videoda oyuncuların yüz ifadelerine bakın bir tane mutlu adam yok.. Rossier kafasını gömmüş kara kara düşünüyor… İstediğiniz kadar eleştirin bu ligin en iyi sağ beki ve sol beki bizde.. Sacha boeymuş duboismiş hikaye… Ama biz karalarız.. orta saha yok, kanatlar yok varsa yoksa eleştiri.. Oyuncuyu yanlış kullan yapıştır başarısız damgasını..

Jackson Muleka bu adamı ilk başlarda o kadar doğru kullandık ki yardımcı forvet olarak adamın istatisliği maç başına bir goldü.. Sonra Ghezzal sakatlanınca adamı anlamsızca kanada çekip hapsetti.. Sonra oyuncuyu kaybettik.. Özgüveni yok oyuncunun.. Ve nedense her oyuncu kendini kanıtlama derdinde… Bunu biz yapıyoruz..

Bugün basında çıkan habere gel, aboubakarın sözleşmesinde sakatlanma maddesi var mı? size ne AçıkMertKoduklarım size ne….

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin