oyunu kuralına gore oynamassan ,böyle bakarız işte.

Ne fenere kiziyorum artik ne gs ye nede ts .ölmüşüz aglayanimiz yok….yonetim guzellemesi yapanlara selamlar.ben boyle beceriksiz bir yonetimi ilk defa goruyorum..borc borc borc..bu borc asla bitmiyecek azalmiyacakta..hatta samp olamayinca dahada yukselicek..bu saatten sonra iki buyuk yapma calismalari dahada ayyuka cikicak..gidisatta oyle zaten..

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin

  1. Yönetim konusunda sana benzer düşüncelere sahip olduğumu biliyorsun. Ancak burada mevzu bambaşka bir hal alıyor. Bu haber doğruysa eğer, bu işte parmağı olan herkesi alması, sorgulaması, didik didik etmesi gerekenler ne yapıyor diye sormadan edemiyorum. Mesut Özil’in fb’ye gelmesi için maaşlarında indirime gittiği söylenen adamlar, belirsiz maaşlar, sembolik rakamlar, alavere dalavere sarmış her tarafı. Son 30 yılın her evresinde rezillik diz boyu oldu ama böylesi b.ka batmışlık hiç görmedim..

  2. Aynen sallıyorum zora mı girdiler Balıkesirspora yedek kaleciyi 20 milyon euro ya satarlar yine düze çıkarlar.
    Biz doğrucu Davut uz amk.
    Aleni cebinden para koyuyor yöneticiler hani yasaktı.
    Eşit şartlarda lig oynanmıyor ki bir de şampiyonluk bekliyoruz. İşte arada 6-7 senede bir ağzımıza bir parmak bal çalıyorlar fazla sesimiz çıkmasın diye.