içinde

Özet..

Bu sıralar çok yoğunum. Telefonu elime alamıyorum ki, foruma girmemezlik yapayım. Kısa kısa transfer ile alakalı son gelişmeleri özet geçeyim. 

Rıdvan: Yönetimin sezon sonuna kadar kiralama düşüncesi var. Masuaku, mental açıdan sıkıntılı. Umut Meraş, istenilen seviyede değil. Mali durum ortada, Rıdvan’da hazır forma şansı bulamıyorken en azından sezon sonuna kadar elimiz rahatlasın düşüncesindeler. 

Montero-Welinton: Montero kiralık, Welinton bonservisiyle gönderilebilir. Hoca iki ismin ayrılığı için onay verdi. 

Kaan Ayhan: Stoper mevkisi için ilk hedef Kaan. Gerek sağ stoper, gerek sağ bek, gerektiğinde orta saha oynayabiliyor  olması kendisini en büyük adaylardan birisi yapıyor. 

Michael Keane: Everton’da forma giyen 29 yaşındaki stoper için şartları zorlayacağız. Oda stoper transferinde listemizde olan bir isim. 

Rick Karsdorp – Onur Bulut: Roma, Karsdorp’u göndermek istiyor. Beşiktaş, pusuda bekliyor. Aynı şekilde Kayserispor’un sağ beki Onur Bulut içinde temaslar kurulacak. (Sene sonu sözleşmesi bitiyor) Bu arada hoca Rosier’den memnun ama rekabet edebileceği iyi bir sağ bek istiyor. Tayfur’u farklı mevkilerde kullanmak istiyor. 

Cengiz Ünder: Hoca sol ayaklı, sağ kanat oynayabilen bir oyuncu istiyor. Sağ taraftaki tüm yükün Ghezzal’da olmasını doğru bulmuyor. Cengiz’in de Tudor ile arasındaki soğuk savaşı bilmeyen yoktur. Beşiktaş, bundan faydalanıp kendisini 6 aylığına kiralayıp sağ tarafı garanti almak istiyor. Kendisi için görüşme olacak. 

Elneny: Hocanın en çok istediği isim. Elneny için tüm şartlar zorlanacak. 

Nwakaeme: Mali şartlar sağlanırsa gelebilir. Hoca, N’koudou’nun düzensiz sakatlıkları nedeniyle, Nwakaeme’nin de oyun sistemine uyduğunu düşündüğü için gerekli şartlar sağlanırsa bu transferin gerçekleşmesini istiyor. Hoca, İlk başta istemiyordu ama sonra fikrini değiştirdi. 

Emre Bilgin: Kiralık gönderilebilir. Utku’nun da lisansı çıkartılabilir. 

Not: Birkaç şey daha var ama yazamıyorum. Antalya kampı önemli. Hocanın bazı oyuncular için teklif gelirse gönderelim dediği isimler var. Şimdi isim vermek doğru olmaz, kampta belki beğenir ve yola devam edilirse hedef göstermiş olmayayım. Doğru olmaz. 

Şimdilik bu kadar… Sağlıcakla kalın…

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin