içinde

Ozur, tebrik, destek…

Sergen hoca’nin ATIBA disinda bir oyun plan var mi? Diye  sormustum. Varmis! Sergen hoca’ya geldigi gunden beri saydiriyorum  ancak her gecen hafta beni haksiz duruma dusuruyor. Bugunku mac ozelinde ya da 6-0 yendigimiz icin soylemiyorum. Larinden golcu, Hasicten kanat, Ersinden kaleci, Ridvandan bek yaptigi icin soyluyorum. Dagilmis bir topcu gurubunu takim yaptigi icin soyluyorum ve ciddi sekilde Besiktasi her ortamda savundugu icin soyluyorum. Teknik direktorluk otesinde liderlik de yapmaya basladi. Takimin kondusyonunu ve motivasyonunu bu sartlarda her hafta ayni tutuyor. Takim ac! Biraksan 90 dakika daha oynamak istiyorlar. 

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin

  1. Vallahi Ziya kardeşim, ben de seninle aynı fikirde idim. Hoca’nın başlardaki konsantrasyon eksikliği ve sürekli yönetimle didişme görüntüsü beni ümitsizliğe sevk etmişti. Takımın sahadaki yetersiz ve dağınık oyunu da eleştiriyi hak ediyordu. Elbette biz takımımızın iyiliği için yanlış gördüklerimizi söyledik. O zaman eleştirdiğimiz gibi doğrular yapılınca da övmeyi biliriz. İnşallah ligin sonuna kadar bu coşkumuz eksik olmaz. En büyük Beşiktaş ???.

  2. Basın toplantilarinda, vurgu yaparak çok açık şekilde Beşiktaş’ın haklarını savunması, piyasadaki ne kadar tetikçi varsa birçoğuna R yaptırdı. Sergen’in , gerekirse isim vererek konuşurum demesinden korktular.Sergen’den tirsiyorlar.
    Hakem hatalarında da azalma olmasını, segen’e bağlayabiliriz sanırım. Emre kocadagin yaptığı konuşmalar, çok uzaktan gelen sinek viziltisi iken, Sergen elindeki gürzu tüm şiddetiyle masaya vuruyor sanki ? tabi bir de takımın iyi gitmesi de hakemler üzerinde bir saygı yaratıyor olabilir.