içinde

PAOK faciasi bolum 2

Bir derbi maci bitmis ve koskaca sitede ve butun yorumlarda sahada oynayan oyuncular ile ilgili tek bir negatif cumle yomsa bu rezaletin bas mimari hocadir arkadas. Yemin ediyorum Sergen hoca macin kacinci dakikasinda bile oldugumuzun bile farkinda degildi. Saha icinde stressten kendini kaybetti.

 Gol geliyorum diye bagiriyor, ATIBA yamurlu agir zeminde 6 numara oynatilarak zaten iskenceye tabii tutulmus ve ayakta duracak hali kalmamis hala oyuncu degistirmiyorsun. Necipi alsan 85’de oyuna Ozan o topa nah vururdu. Sinirim hala gecmedi. Dusundukce deliriyorum…

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin

  1. Ziya hocam aslında Paok maçına gitmeye gerek yok Antep maçı bunun en güzel örneğiydi.Sergen hoca o maçtan ders almamış bunu bu forumda ınstagramda twitterda bizim Bjkın olduğu her yerde dile getiriyorum ve getiricem.Arkamızda aç köpek gibi bekleyen salyaları akan medyası,tv u var.Sergen hocam hakemlere giydirmeyi bırakıp önce kendini bi check etmesi gerekiyor artık.Yardımcı hocalarından Ozan köprülü hoca bana dönüş yaptı.Yazdı umarım inşallah hocaya iletir sitemlerimi bu yanlış düşüncelerini belirttim.Tamam kardeşim iyi geceler dedi.Milli ara Sergen hocaya inşallah kafasını toplamasına ve sahadaki göremediği şeyleri artık bi zahmet görmesine sebep olur.Ozanın golü hocaya yazar bunu çok sağlam bir şekilde etüt etmek zorunda.Antalya kupa maçı var.İki maçta da yenememişiz.Hoca aklı sahada olmalı yoksa iki kupayı alamayıp sıfır çekersek burda senin özelinde demiyorum.Sergen hocaya methiyeler düzenler var onlarla da uğraşıyorum.Kazandığın maçlardan sonra hatalarını göremezsen işte dünkü fener maçı gibi kritik yerde böyle acı bir gerçekle yüzleşirsin.Bunlar gene önemli değil buraya kadar harika getirip şurdan 1 maç final 11 maç final kalmış.Şurda adam akıllı hamlelerini yap işi bitir bu kadar basit.Tkım Maşallah zaten oynuyo.Senin vereceğin kritik hamleler sana maçı alır veya verir artık bunu bizim dile getirmemiz bile abes.7 yıldır takım çalıştırıyor.Geçen sene gelmiş bizi nerden nereye getirdiği de ortada şimdi de durum harika giriş,gelişme,güzel sonuç kısmı kaldı sadece.

    3
    1