içinde

PEKİ ŞUNU HİÇ DÜŞÜNDÜNÜZ MÜ ?

Fb bizi tff+mhk+medya aracılığıyla doğratırken, gs yi herkes rahat bıraktı ve gs sessizce aradan sıyrıldı. Bu günlerde ise aynı hatayı yapıp, feneri hesaba katmamaya başladık. Kim iddia edebilir fb nin yani  ALİ KOÇUN her iki takıma da teşvik göndermiyeceğini. 

Eğer teşvik olayları dönüyorsa şu sıralarda ve hem göztepe hem malatya, karagümrük gibi bu teşviği kabul ettilerse, İŞTE BU DURUMDA GÖZTEPENİN, HEM GS DEN HEM FB DEN TEŞVİK ALMA ŞANSI VAR. ÇÜNKÜ HER İKİ TAKIMDA YENİLMEMİZİ İSTİYOR OLACAK. 

MALATYA İSE YA GS YA DA FB Yİ TERCİH ETMEK ZORUNDA. Bana göre anlaşılmasın diye Fb yi ve ALİ KOÇU tercih etme olasılığı yüksek, gs yi kabul ederse, 2-1 falan gibi bir mağlubiyeti kabul edecektir, farklı bir mağlubiyet yıllarca konuşulacağı için kabul etmeyecektir. 

İŞTE BU DURUMLAR İÇİNDE, FB NİN YENDİĞİ, GS NİN YENİLDİĞİ BİR DURUMDA (şikesiz bir haftada bile bu çok normal bir sonuç olur) BEŞİKTAŞIN 1 PUAN ALARAK ŞAMPİYON OLMA İHTİMALİ AZIMSANACAK BİR İHTİMAL DEĞİLDİR.

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin

  1. fenerli tanıdıklara her zaman gs nin gazına gelip gerçeklikten uzaklaşıyorsunuz dedim sonuç olarak dediğim noktaya geldik. karagümrük maçında ise fenerin teşvik verme ihtimalini cinconun vermesinden daha yüksek bir ihtimal olduğunu düşünüyorum çünkü cincon zaten üçüncüydü ve iki rakibi puan kaybetmeden şampiyon olma ihtimali yoktu. ya cincon her iki takımın maçları için teşvik verdi ya da herkes combo yaptı garip şeyler olduğu kesin konusu yakında bir şekilde çıkacaktır.