içinde

Pozitif gündeme dönelim.

Sevgili Beşiktaşlı kardeşlerim, ben de en az sizin kadar Hulk ismini duyunca heyecanlandım. Hatta burada resimler filan paylaştım. Ancak iki şeye çare yok derler: biri “olmuş” diğeri de “ölmüş”. Dolayısıyla artık önümüze bakacağız. 

Eğer yönetim hiç forvet almasa idi büyük bir risk alacak ve hem kendi geleceğini hem de takımın şampiyonluk şansını ateşe atacaktı. Ancak bu hataya düşmeyip Cenk’i kadromuza kattılar. Bu nedenle, ben geleceğe olumlu bakıyorum.

Hem bir kere düşünün: Hulk paraya doymuş, farklı bir kültürden geliyor. Daha önce hiç burada oynamamış. Takımla iletişimi nasıl olacak? Belki de takımdaki “kolej havası”nı bozacak. Bir tek De Souza’yı tanıyor. Karakteri nedir bilmiyoruz. Belki de diğer takım arkadaşlarına tepeden bakacak. Velhasıl-ı kelam, tam bir bilinmez olacaktı. Bizim de onun buraya alışması için vaktimiz ve tahammülümüz de yoktu. 

Oysa Tosun Paşa bizim mahallenin çocuğu; bu dertleri yok. Antrenman eksiği yok. Şampiyonluk yaşadığı ve nerdeyse kanka olduğu Abuş ile tekrar buluşacak. Cenk’i yetersiz gören arkadaşlarımız var ama sadece milli takım performansına baksınlar, yeter. Kendi takımında oynamadığı dönemde bile milli forma ile çok kritik goller attı. Kaldı ki İngiltere Ligi ayrı bir seviye. Orada istediği başarıyı yakalayamamış olması burayı yakıp kavurmasına engel değil. Yeter ki biz onu bağrımıza basalım ve motive edelim. Zaten Avrupa Şampiyonası öncesi iyi bir grafik yakalamak isteyecektir. Bize taraftar olarak düşen, onu ilerlemesi için arkadan itmektir. Tekrar hoşgeldin Tosun Paşam. İnşallah o keyifli müziği stadımızda bize bol bol dinletirsin .???

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin