içinde

Psikolojik savaş

Cochise’nin dediği gibi , ligi , sinirlerine hakim olan, psikolojik olarak ayakta kalan götürecek.

Rakip takımların ne yaptığıyla ilgilenmeniz lazım.her maçı kazanmaya bakmamız lazım.

6-0 kazandığımız maçtan sonra, psikolojik üstünlük bizdeydi. Bugünse ortada. Hatayı yenersek tekrar bize geçecek. Çünkü rakipler bu maçtan puan kaybetmezsek hayal kırıklığına uğrayacaklar. Yarınki maç bu yüzden çok önemli.

Fatih Terim, başakşehiri, psikolojik savaşla alt edip, 8 puan geriden gelip, ligi önde bitirmisti. Ama karşısında ezik ve loser avcı vardı. Bu kez karşısında , çok Zorlu biri, Sergen Yalçın var. Ve Sergen böyle bir savaşta kesin kazanan olur.( Büyük ihtimalle   )

Neyse, yarın maçı kazanalım , önümüze bakalım. Kazanabilir miyiz? Bence kazanabiliriz. Hava maç gecesi gayet güzel. Zeminleri de fena değil. Ancak buapendza diye sakat bı herif var. Adam ceza sahası civarında yakaladı mi affetmiyor hakkaten. Çok pis vuruşları var. Yapmamız gereken bu adama önlem almak. Başka tehlikeli adamları pek yok. Biri daha vardı ama Allah’tan sakat. Gazamiz mübarek olsun hacular ?

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin

  1. paskal topraaam o pisikolojik üstünlük halen bizde biraz evvel dedim ya sari fransizlar özetine bakiyim dedim 3 dak gençler 3 defa sari fransizlar 7 defa rakip alanda ve 6 gol gençler tamam yedek kaleci ile cikti ama bu cocuk güya 39 defa genc milli takimlarda oynamis eger bu böyle kaleyi koruduysa diger takim arkadaslari halen şok halinden cikamamistir ben de kalecilik yaptim ve bu 49 yasim ile ondan iyi oynayacagima garanti veririm sari fransizlar biraz şişsinler havalarini haftaya aliriz