içinde

puding – muhallebi

bugün kötü oynadık. baş sebebi başlıkta yazıyor. grande’nin pudinginden sonra şimdi de lozan’ın muhallebisi oldu. neden bu pudingler, muhallebiler hep bizde olur anlamak mümkün değil. muhallebinin sırf bonservisine neredeyse 5 milyon bayıldık. yazık değil mi abi paralara . ( bu arada asıl acı olan ; puding , muhallebiden daha iyi topçu ). bi patrik syzsz’İ biz neden bulamıyoruz. içimizden geçti adam. duarte felan taş gibi futbolcular. 

şenol güneşin bu kafayı değiştirmesi lazım. 10 kişi bizi sahamıza hapsetti. hiçbirşey üretemedik. en büyük sorunlardan biri de hala takım değiliz. bir de başak yorulunca bulduğumuz net gol fırsatları , laubalilikten kaçrıldı. takımda bi boşvermişlik vardı bugün. 2-0 dan sonra iyice saldılar. ayrıca , giren adamın da çıkan adamın da yüz ifadeleri mutsuz. cenk, hep bana rab bana , illa ben atayım diyor. çok daha önce çıkmalıydı. 

bugün, ilk defa gedson’u kötü gördüm. bizim halen, iyi iki orta sahaya itiyacımız var. eldeki çocuklar, oyun sıkıştığında, hiçbir çözüm üretemiyorlar. 2 de devşirme olmayan, gerçek kanat oyuncusuna ihtiyacımız var. başka transfere gerek yok bence. ama bizimkiler gider, yine defansa adam ararlar ayrı konu. bir de acaba diyorum, hocaya da mı ihtiyaç var ? ama sanırım gelecek yıl da şenol hocayla devam edeceğiz. umarım çok başarılı olur.

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin

  1. paskal topraam biz futbolu birakip tatlici acalim en iyisi 😂😂😂 seneye de ayni teknik ekip ile devam edersek kibiratörün 4 senesinin bi kopyasini yasariz yanina da bi ton yeni transfer ve cogalan borc da yanina kalir , burdaki kardeşlerim abilerim kardeşlerim bana kizacak ama seneye 13 14 hafta gene bi teknik ekip degisimi kacinilmaz olur , atalarimizin dededigi gibi görünen köy kilavuz istemez

    1
    1