içinde

Rashid, rosier, abubakar

Abuyu zaten hepimiz biliyoruz. O bizim evladımız gibi artık. Attığı ilk golu her babayiğit atamaz. Benim asıl değinmek istediğim rosier ve rashid. Transferde biraz da şans lazım. Bu iki çocuk ahlaklı çıktılar. Aynı zamanda takıma müthiş bir kalite kattılar. Kaliteli ayagim diye geçinen layic ve töre rezilleri bu iki adama bakıp belki utanirlar. 

Maça gelince, serdar hocamın belirttiği gibi necip montero tandemiyle , 15 yıl sonra , Kadıköy’de kazanmak ayrı bir güzel. Tabi bir de üstadın değindiği gibi yetersiz bir kaleciyle.

Sergen yalcin bu konsantrasyonu keşke daha önce yakalasaydi. Burada Sergen için yapılan eleştirilerin hepsi doğruydu. Son iki hafta olması gereken gibiydi. Umarım bu şekilde devam eder.

Hakem aslında o bildiğimiz eski o.cocugu kaşarlardan değil. Ama çok dağıldı. Yaptığı hatalar malum. Bir daha değinmeye gerek yok. Maçtan sonra fenerli yöneticinin konuşmalarindan tüylerim ürperdi. Adam DGM savcıları gibi konuştu. A.nur Çebi tutuklanacak sandım.

Sonuç olarak , sonuç güzel, herşey güzel. Cumaya kadar kafalar güzel ?

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin

  1. Rosier ı yakından takip ediyorum muazzam seri çalım yemiyor keza Rıdvan da öyle. Rosier böyle devam ederse almalıyız. Dorukan joker olur gerekirse Rosier e gerekirse orta alana.Necip ‘in en iyi olduğu yer defans.Vida dan daha cok katkı veriyor tek dezavantajı kısa olması o bölge için ve kendisini tebrik ediyorum. Her ihtiyaç duyulduğunda hazır. Devre arası bir forvet, merkez orta saha ve bir kaleci ile ve belki bir kanat (töre ve n koudu sık sık sakatlandığı icin) ile fena bir takım oluruz.