içinde

Rüzgara karşı mı oynadık ilk yarı?

Tamam hava çok soğuk.. takım yorgun.. 3 gün önce maç oynadı. Karagümrük oynamadı normal daha diri olmaları..

 Takım uyuyor. Aboubakar ilk defa bu kadar güçsüz geldi yoksa 2 pozsiyonu da gol yapmıştı. Takım komple uyuyor. Yardımlaşmıyor.

Dele’yi beğenmeyen olmuş ben beğendim 2 tane çok kritik top kaptı pası verdi abou bugün gününde değil atamadı.. hiç bir 10 numara savunmasına gelip yardım etmez ama o geliyor.. geçin abi bu çocuğun üstüne oynamayı..

Redmond biraz daha topu iyi kullansa premier ligden daha iyi takımlara gider ama onu yapamadığı için eski takımına geri döner ve yine takım bakar kendine.. 

CeNk bencilliği birazcık kesse çok başka şeyler olacak..

Karagümrük aşırı motive.. feneve karşı bodoslama atağa çıkanlar bugün o kadar tedbirlilerki..

VAR bildiğiniz gibi.. biliyorlar saha çizgisinden belli ofsayt olduğu ama çizgiyi bilerek çekmiyorlar.. VAR rahat ofsayt için karar verir  muleka geçen hafta ofsaytin da verdiler buraya gelince veremiyorlar yerseniz.. golü iptal için 5 dakika izlediler bir şey aradılar bulamadılar.. topu kaybetceğini anlayan oyuncu kendini yaslıyor Beşiktaşlı oyuncuya ve yere bırakıyor kendini hakem hemen çalıyor faulu.. Elle oynama ihtimali var asla takdir haklarını Beşiktaş lehine kullanmıyor oyna devam.. böyle rekabet edemezsiniz abi.. edemezsiniz.. çok zor.. her zaman rakibi yenemezsiniz.. her zaman rakibi ezemezsiniz.. rakipleriniz itilirken siz engellenerek nereye kadar gidersiniz..

Sivas macına o ortasahayü yetiştirmeyen yönetimde istifa etsin gerek yok.. orta saha problemi bugün net şekilde gözüküyor.. stoper de şart welinton ile olacak iş değil.. saissin de keyfini bekleyemeyiz.. welintona helal olsun ama canla başla elinden geldigince oynuyor..

Böyle devam ederse golü yiyeceğiz gibi.. çünkü sinyalleri veriyor.. tayfura kızamazsın kendi bölgesi değil.. 

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin