içinde

Saglikli bir degerlendirme.

Gecen sezonun 8 macinda konusmayan,yazmayan Media bu sezonun hazirlik maclarindan itibaren elestirilmeye beslandi,dünyanin hicbir ülkesinde olmayacak bir sekilde son hazirlik macini kirilma maci haline getirip hocayi göndermeye kalktilar,Alanya macinda takimi dogradilar,diger maclarda iki penaltimizi vermediler,son macta elle alinan topun gol olmasini es gectiler.ankaragücüyle yaptigimiz macta maglüp olmamiz ve rencide edilmemiz icin ellerin Gelenk yaptilar.yönetiminde yanlis tutumlariyla hacayi türkiyenin en yalniz adami durumuna getirdiler,bütün bunlara Rahmen hoca takimin demorilize olmasini önleyip bütün bu olmsuzluklara Rahmen 14 puan topladi.bizler ise dis güclerin (tff.mhk.basin)oynadigi oyunlari,ARD niyetli tutumlari bir tarafa birakip birlik beraberlik icinde olup bu ARD niyetli tutumu Bertaraf etmek yerine hoca gitsin,su gelsin bu gelsin tartismasina baslayip meselenin hoca deyil Besiktas oldugunu unuttuk.biraz geriye dönüp fb.ceyle beraber sike olaylarina dahil edildigimiz seneyi,samsunda konyayla oynadigimiz süper kupa macini,gs.macindan önce kurulup akabinde dagilan 1453 kartallari taraftar gurubunu gözlerinizin önünde birdaha canlandirin ve Rica ederim ona Göre muhasebenizi yapin.

Bizim sorunumuz eimin olun hoca deyildir,bizim meselemiz birlik beraberlik icinde olamamak ve dis güclerin algisina kapilmaktir.

Biz hala algiya kapilip hoca gitsin sergen,riza,sifo mehmet deyilde SG.gelsin derdineyiz.

Ayni sekilde bizi iki seine sapiyon yapan spajici yillar sonra büyük bir ümitle takimin basina getirdik,Adam 3ay sonra kacti Gitti.

Algilara kapilmayin,sakin bir sekilde olaylari analiz edin tek vucut olun.

Benim yetkim olsaydi millimac arasinda ismaelin apsiyonunu kullanir anlasmayi bir seine daha uzatirdim.

Ayrica ersininin vede n kodunun kontratlarini heme yenilerdim ve yeni altyapi tesislerinin yapimina hiz verirdim.

Uzun oldu saglicakla kalin. 

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin

Bir yorum

  1. Ağzına sağlık abi. Aslolan her zaman Beşiktaş. Provokasyonlara kanmamak gerekiyor. Atatürk’ün de dediği gibi ‘Dahili ve harici bedhahlar’ her zaman var ve hep olacaklar. Harici olanlarla savaşmaya çalışırken dahililer çok başlılık yaparsa temelden sarsılır her şey yine. Buna zemin hazırlayan sarışınlara, şerefsiz hak yiyicilere müsaade etmemek lazım.

    10