içinde

Sakin olmak.

Arkadaslar sampiyonluk sakin olmaktan gecer,dogrulukta sonuclanir.yöneticimiz sakin olacak demeclerine dikkat edecek.hocamiz sakin olacak takimi iyi yönlendirecek konusmalarina dikkat edecek.taraftarimiz sakin olacak elestirilerine dikkat edecek,algilara kanmiyacak,sakin düsüneck.benim gördügüm kadariyla umut meler oyunu kesmeyen fazla faul calmayan bir hakem.buda bizim gibi futbol oynamaya calisan bir takimin lehine olan bir durum.kaldiki fb.macinda oyunun neticesine etki edecek bir hata yapmadi.o mactan sonra sergen hocanin tepkisi Dogru deyildi.buda hocanin sakin olamamasindan kaynaklandi.böyle bir tepkiden sonra hakemler komitesinin atamasi dogruyu söylemek gerekirse cok Dogru bir karar.yalniz BU dik duruslarini her takima Karsi göstermeleri lazim.beni sergen hocayi elestidigimi zannetmeyin .sadece fb.macindan sonra sakin olamadi.onuda ilk sampiyonluguna verlim kolay degil.tekrar; sakin olalim.ALLAH,in izniyle sampiyon olacagiz.    

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin

  1. cevap olarak video paylaşamadığımız için yalnızca yazmakla yetineceğim. ceza sahası çevresinde 3 net frikiği vermiyor. fenere vermeyip es geçtiği 4 5 sarı kart haliyle ikinci sarıdan 2 3 kırmızı kart var. bir pozisyonda önce çok net faulü vermiyor suni baskı yememize sebep oluyor sonrasında topu kazanıp tekrar kontra atağa çıkacakken bu sefer faul var diye avantajı oynatmıyor. bütün takdir haklarını fenerden yana kullanmış sürekli feneri maçın içerisinde tutmaya çalışmış. maça etki etmesi için illa gol mü atması gerekiyordu. eminim tartışmalı bir penaltı pozisyonu falan olsa kararını fener lehine kullanırdı. fenerin maçı kaybetmemesi için elinden ne geldiyse yaptı bizim beceriksizlerde ona çanak tuttular.

    • özür dilenecek bir şey yok herkes farklı düşünebilir. maçları izlemediğinizi söylemişsiniz eğer özetlerden takip ediyorsanız bizim lehimize olan pozisyonların çoğu özetlerde olmuyor. özetleri izleyen birisi de burada ne olmuş diyebiliyor. sakinlik konusunda ise çok haklısınız Lucescu zamanında giden şampiyonluğun sebebi belki de camia olarak sakin kalamamızdı.