içinde

sakin olmak lazım

transfer konusunda yönetime fazla yüklenmeyelim beyler. biraz plansızlk var mı var. sonuna kadar evet. ama , yüksek paralara, menajerlerin tuzaklarına düşüp , transfer yapmıyorlar . bu konuda kendilerini şahssen, çok takdir ediyor ve destekliyorum. bugün takım lider durumdaysa, bunda bu yönetimin çok büyük payı var. tabi yönetim derken, Çebi’yi kastediyorum.

koitaya gelince. koita , mehmetcanın dediği , yıllık 1 milyon bonuslarla gelecekse, hiç de fena saylmaz bence. öyle çok  kötü bir forvet de değil. untmayın, tamamlayıcı forvet alıyoruz. 1 .forvet olsaydı, tepkilerinizde haklı olabilirdiniz.

ayrıca, devre arasında , çok üst düzey birini, hele bizim paralarla bulmak imkansız. rakiplerimizin, harcadığı paralar, onları bağlar. o paralar bizde yok. ama o paralar birgün çok kötü tırmalar. ayrıca, hem battım diye ağlayıp, hem de hala bu kadar büyük paralar harcayana ne sıfat verilir bilemedim.

hulk gelirse gelir. gelmezse kendi bilir. karalar bağlıyamıcaz.hulk kusura bakmasın. ama sergen hoca çok istiyor galiba. ona yazık olur.

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin

  1. Koitaya hazir yabanci sinirida gelecekken hatta bu boktan sinir yuzunden gelecek vaat eden hasic gibi oyuncunu oynatamazken birde koita almak 🙂 ya abi nskala velinton kazigi yetmedi boyd kazigi yetmedi simdi koita kazigimi yicez… babel örnegi de vermesin kimse babel çok başka seviye bir oyuncuydu ve biz onu kasimpasadan degil ispanyadan deportivodan sonra almistik