içinde

Sakinlik, Konsantrasyon ve Sabır

Öncelikle fenev kötü olması kesinlikle küçük görülmemeli… en büyük örnek rize’yi gs çok küçük gördü.. kesin galibiyet alicaz dedi gitmis orta sahayi bosaltmis fatih 🙂 kurdugu kadro zaten oyuncularina o mesaji vermiş ama nedense tek suçsuz kişi 🙂 herneyse bize gelelim.. bunları iyi yapmak lazım.. zayif yonümuuz nskala olsada durmadan önlem alinmaya çalisılmamalı… birakin fenev bize önlem alsinki oyle olacak mecburiyetten öyle olacak, ve fenevin tek silahı samuel ile kontra atak.. 

!!!!!!*****Bakin çok onemli Gökhan oynayacaktır… korner olursa iki direğede adam koyun ve bu adamlar o direklerden ayrılmasın… o zaman gokhan taktiği tutmaz.. ister ön direğe vursun ister kafasiyla arka direğe asirsin iki yerde de oyuncumuz 6 pasta da kalecimiz olacak… başka taktiği yok fenevin..

Birde gokhan karsisinda nkodou düşünuyorum neler olur neler bomboş bir fenev sağ kanadı.. daha orta sahada dönmeye çalısan bitik sakatliktan daha tam dönememiş gg..

Zor maç olacak Sabir, konsantrasyon ve sakinlik bize maçı kazandıracaktık.. Beşiktaş ne olursa olsun bu ligde kendi oynunu oynar… oynamadığı zaman kesin gol yiyir abi kesin yani.. fenevin tek silahı kontra atak ve duran toplar başkada yok…

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin