içinde

Şampiyon Olacağız!

İlk yarıdaki kötü oyunun ardından, ikinci yarıda oyunumuzun ve skorun lehimize değişeceğini yazmış, golü de Josef’in atacağını söylemiştim.

Son maddede yanıldım ama ”genel mantalitede” yanılmadım..

Şampiyonluk havasına girmiş takımlar, ligin seyri içerisinde bu tarz tıkanık maçlar oynarlar. Bu tıkanık maçları açan oyuncular, forvetler kilitlenmiş olduğundan” genelde stoper veya ortasaha oyuncuları olurlar. Ben tercihimi Josef’ten yana kullandım 🙂

Lafı uzatmanın alemi yok. Çok önemli bir maçı deyim yerindeyse terlemeden, sakatlık veya ceza yaşamadan tertemiz aldık, İstanbul’a dönüyoruz. 

1 buçuk ay İstanbul’dan çıkmayacak olmamız bu fikstürde olağanüstü bir avantaj. Sivas ve G.Saray dışındaki okkalı deplasmanların hepsini bitirmiş olmak da öyle..

Yolumuz güzel, formumuz güzel, tünelin sonu güzel..,

Biz Şampiyon Olacağız!

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin

  1. önümüzdeki 3 maçı izledikten sonra dürüm belli olacak 🙂 takım dinlendi, biraz ruhen futboldan uzaklaştı (haklarıdır), toparlanmaya hemen başladı…. ben de çok umutluyum… puan kayıpları olacak ama bu coşku, coşku eksik kalsa bile inanç ve disiplin şampiyonluğu hak ediyor…. olacak…

  2. Esas beklediğim ve istediğim başta Larin özelinde top sürme şut çekme konusunda daha aktif olması lazım.Sergen hoca ve ekibi gerekirse her oyuncu için özel olarak eksik yönlerini bir nevi düzeltmek geliştirmek manasında aktif çalışmalar yapmasını bekliyorum ve istiyorum.BU 90 dklar o kadar önemliki her maç final artık inşallah öyle düşünüyorlardır.Bunu hocaya ve ekibe hissetttirmemiz lazım.Gsdeki oyuncular kendini atıyo Fatih hocaları iyi çalıştırmış mesela olumsuz örnek olarak.