içinde

şampiyon olmak için ne gerekli?

1) inanç..inanmak.

yönetim..inanmış

teknik kadro..inanmış

futbolcular..inanmış.

taraftar..inanmış.

dört gurup saydım.bir arabayı taşıyan dört tekerlek gibi.bunlardan bir tanesi olmasa arabanın gitmesi şansa bağlı akla bağlı.gitmez demiyorum ancak diğer rakiplerde dört teker birde tff si hakemleri ile dört çekerken çok zor.Biz taraftarsak üzerimize düşen sadece inanmak ve takımımıza destek olmak.bozuk teker olmamak.

2) Adalet..

Futbolda adaletsizliği sağlamanın çok yolu var.siz ne kadar iyi takım olsanız iyi futbol oynasanız eğer maçı doğru yönetmesi gereken adil yönetmesi gereken hakem sizin puan yada puanlar kaybetmenizi istiyorsa ve bunu sağlayacak hakemi tff bilerek senin maçına atıyorsa işin yine zor. Adaleti sağlatmak için yönetiminle taraftarınla ekranlardaki  ses getiren yorumcularınla bunu başarabilirsin.teknik direktöründe sahada gerekli uyarıları yapar ve bu şekilde puanlarının çalınmasını engellersin.bu hafta Bülent Uslu ya ayrı teşekkürler.olacağı önceden görüp uyardı.Sergen Yalçında pür dikkat hakemi takip ettiğini hakeme hissettirdi. Buna rağmen üç tacımız bir penaltımız güme gitti olsun.orada unuttukları bizim son bükücümüz Atibamız var.4-3 lük trabzon maçında attığı kafa golü ile şampiyonluğu getirmişti bize.belki bu golde öyle olacak.

3)Savaşmak..

Ama ne savaşma..sonuna kadar son ana kadar savaşmak.takım bunu yönetimiyle hocasıyla futbolcusuyla yapıyor.aboubacar ın 85 inci dakikada çıkmak istememesi ondan.savaşı kazanmanın yolu birlik olmadan geçer.takım olmaktan.şampiyonluğu kaybettirildiğimiz senelerdeki yaptığımız savaşlarda hangi hileleri kullandılar bizim şampiyonluğumuzu nasıl çaldılar..bu sene çaldırmamak için ne tedbir almalıyız. parator.ve yalaması abdülrahim son haftalara girilirken hep hakemlere tff ye göndermeler yapar ayar verir ve siyasete bile gerekirse mesaj verir ve önünde sadece futboluyla şampiyon olmak isteyen bizlerden şampiyonluğumuzu çalar. …ve ne hikmetse bizde bu tuzağa hep düşeriz.ne olur düşmeyelim.

dostlarım maddeler çok gerisini siz tamamlarsınız zaten.sol elimde iki parmak anca bu kadar yazabiliyorum.saatler sürüyor buda beni bayağı yordu.affedin.

size tüm temiz kalbimle söylüyorum.Ahmet NUR Çebi Başkan ve Sergen Hocamız bizim şampiyon olmamızdaki en büyük şanslarımız olacak.Ahmet Başkan hakkımızı yedirmeyecek.Sergen Hoca yardımcısı Murat Hocayla bu savaşı sonuna kadar götürecek.

Kalın sağlıcakla…

Bir yorum

Cevap bırakın

Bir cevap yazın