içinde

Şampiyonluk

Şampiyonluk yarışı Ali Koç ile Sergen Yalçın arasında geçecek..

Bi tarafta limit, yasak vs dinlemeyen ve her türlü gücü ile takımı takviyeye boğan ve hocasının istediğini istemediğini kim varsa alan Ali Koç

Diğer tarafta, hiç bir beklenti olmayan takımı, isimsiz kiralıklarla, anadolu topçuları ile donatılmış ve tarihin en düşük maaş bütçeli ve tarihin en ezik transferleri ile toplanan kadrodan taş gibi bir takım yapan, VAR-Hakem- Tff-Limit-yasak gibi her konuda çatır çatırrrr Beşiktaşın hakkını arayan takımın tek yıldızı Sergen Yalçın.. 

Bakınız; son üç şampiyonluğumuzda; Mustafa Denizli döneminde ara transfer Ernest ve Yusuf Şimşek, Şenol Hoca ilk şampiyonluk Marcello ve Alexis, vs..  ikinci şampiyonlukta Babel, Dembaba, Mitro vs…  Yani şampiyonluğu hep ikinci yatı performansı ve ara transferdeki nokta atışları belirlemiş.. Şu yazdığım isimlerin Şampiyonluktaki payını bi düşünün.. 

Sergen Hoca, bu düşük bütçeli kadrodan lider takımı ve ligin en iyi topunu oynayan takımı yarattı.. Bütün büyük maçları kazandı, herkese sıraya dizdi.. Olması gereken bu güzelliğe ve esere yönetimin de bir kaç dokunuş yapması takımı ve hocayı motive etmesi ve rakiplere de korku salması idi.. 

Rakip gibi. Mesutu, İrfan canı falan almanında bekleyen yok.. dök saç diyen de yok.. limiti del yasakları ihlal et diyen de yok.. Eee ama kardeşim hocan bi tane forvet bi tane stoper istemiş sen hala 3 kuruş hesabı yaparsan, 10 para için Hulk gibi bi adamı kaçırırsan,  Rakibin her türlü pisliğine tırıs tırıs  oturursan kusura bakma sen etkisiz eleman olursun.. 

Bu sebeple rakibin topu tüfeği parası kadrosu takır takır..Bizde var Ali Rıza Sergen Yalçın.. Kusura bakmayın iyi niyetinizden zerre suçum yok da adamın Kusuru da Hasici oynatmamak:)) 

Sanki elinde Talisca, Negredo, Pepe, Adriano, Fabri, Medel, Tosic, Q7, Babel falan var… 

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin

  1. iste bu yuzden bu limit meselesinde transfer donemi kapandiktan sonra saga sola yapilan limit sikayetleri hic samimi gelmiyor bana…
    adamlar sadece devre arasimi astilar bu limit denen yalova kaymakamini…
    sene basindan buyana taransfer yapa yapa limit konulan sezonda transfer yapma rekoru kirdilar sen kalkmis liderlik gidince “ama onlar limiti astilar” diyorsun…
    parayi car cur etmemek cok dogru bir hareketse parana gore adam bulup takviye yapamamakta beceriksizliktir…
    ati alan uskudari gecti …