içinde

Şampiyonluk istemeyen yönetim

Mevcut kadronun lider olması kimseyi yanıltmasın, burada asıl başarı oyuncularda değil bu oyunculardan maksimum verimi alan Sergen Hocaya aittir. Kadro- oyuncu kalitesi ve değeri olarak diğer 4 takım bizden açık ara öndeler.. Buna rağmen hala takviye yapıyorlar, bizimkiler ise hala 3 kuruşun peşindeler.. 

Talisca, Q7, Babel, Negredo, Cenk,  Medel, Tosic, Pepe, Adriano, Fabri ile dördüncü olmuş takımız..  Bugünkü anadolu topçuları ile liderliğimizi borçlu olduğumuz Hocanın bağıra bağıra istediği sadece bir tane adam var.. Hulk”u 10 para için kaçıranlara YAZIKLAR OLSUN… 

Şu kadro Şenol Hocanın elinde olsa beşincilik için yarışır, her maç sonrası yönetime çakar laf sokar söylenirdi.. Hunterin elinde olsa ilk 10 hayal olurdu.. Herkesin çöp dediği sakat dediği adamlarla tarihin en zayıf ve en ucuz kadrosu ile tarihin en züğürt transferleri ile bütün derbileri kazanan hocaya İHANET edildi.. Şampiyonluk feda edildi… ne için 500 bin veya 1 milyon euro için.. 

gerisi bol laf…

şu an bizim durumumuzda hangi anadolu takımı olsa; takımı lider olsa.. başkanı yöneticisi gider O Hulku paket yapar, uçağa bindirir buyur Sergen Hocam başka emrin var mı derdi..  Diğer büyüklerin Başkanlarının saymıyorum neler yapacağını.. 

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin

    • Şunu söylemek istiyorum kardeşim.. Kağıt üzerinde, piyasa değeri – maaş ve transfer ücreti bakımından rakip oyuncular daha değerli, bireysel anlamda bizimkilerden daha tanınmış oyuncular..

      Futbol kağıt üzeründe değil sahada oynanır ve yüreği ile oynayan kazanır.. Ve sonuç olarak oyuncular hepsi birleşip takım olunca en iyisi biziz, Zira bizim çok iyi bir hocamız var ve bütün oyuncularımız gelişme gösterdi ve üzerine koydu.. Hepsinden maksimum fayda aldık ve hepsi değerini katladı.. Yanlış ifade ettiysem kusura bakmayın..