içinde

Şampiyonluk konuşmak için erken…

Onun için daha zaman var.. son 7-8 maç kala baslarsın şampiyonluk konusmaya.. hedeften bahsetmiyorum.. hedef zaten o… ben takım için düşünceden bahsediyorum.. ayaklarimiz yere basmali çok şükür basıyor ve panik yapmadan oynuyoruz..

Yedigimiz ilk gol antalyadan yedigimiz ile ayniydi.. yine savunma uyumasi ile yedik.. nsakala büyük hata.. ama 2. Gol çok şans bir goldü.. bundan bahsediyorum abi ona buna çarpan altıpasa yani dokunsa gol olacak yere düştü ve demba ba afettmedi attı.. yine bizde oynamış bir oyuncu bize gol attı.. bakalım ligde gsye ne zaman gol atıcak bir forvet… umut bulut-stancu boş geciyor hadi mugdat ve ademde bu kervana eklendi.. şansiz gol yedik..

Çok şükür kazanmayı bildik.. helal olsun Ersin helal olsun josef ghezzal atiba herkese helal olsun bravo çocuklar.. bu maçtan sonra josefte rossier de daha rahat oynarlar kart gorseler bile sorun olmaz.. 

Ersin karşı karşiya cok guzel cikardi.. ilk maçta da utku dembabaya karsi cikarmisti.. 

Ljajic kendine geliyor.. biraz daha sorumluluk alsa neler neler yapacakta… iste nskalanin sol kanadı kapatması işleri zora soktu… 

Larin gizli golcü.. sahada hic yok ama bir anda çıkıp golü atiyor… 😀 

Emekli ol dedikleri Atiba ilk golde topu oraya getiren adam Helal olsun ATİBAM 🙂 

SIRADA KUPA MAÇI VAR… Allah büyük, izniyle tur atlayacağız

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin