Savasci kartal BODO!!!

@bodo Bugun formasini almis. Yanliz sitemizin “dahiyane” formatini cozemedigi icin resmi paylasmayi becerememis. Benden rica etti. Guzel gunlerde yeni zaferlerde giy kardesim. Bu sene de o sene!!!!

$ s Yorumları

Cevap bırakın
  1. İyisin iyi 🧿, Maşallah çok yakışmış bodo kardeşim..Daha da iyi olacaksın Allahın izniyle.. En kısa zamanda vodafone arenadan da bir fotonu görmek dileğiyle.. Ziya kardeşim senin de yuregine sağlık, icinde guzelligi ve iyiligi korumayı başarmış insanların çoğunlukta olduğu bu sitenin sakinlerine de selam olsun..

    • Mustafa kardeşim bu hafta ağır enfeksiyon geçiriyorum.sebebini bulamadılar.iki kez acilde sabahladım.kan değerim tehlikeli boyuta düşmüş (7.0) iki ünite kan birde sarı plazmadan takviye yaptılar. şimdi kendimi iyi hissediyorum. ancak bogaz bölgemde agrı ve yutkunma zorluğu var.antibiyotik tedavisine başladım.senin için sorun olmaz ise malatya maçına olur.benim cebim 0541 225 26 96 ekle whatsuptan mesajlaşırız. ayrıca senin nezninde duyuru yapayım tüm sitedeki dostlarım numaramı ekleyebilir. selamlar saygılar.Allah gönlünüze göre versin.

    • dünyanın en efsane en güzel şampiyonluk kutlama pozu boğazda süzülen teknelerin boğazda yarattığı dalgaların köpüklerinden beyazı göstermesi.tekne aralarındaki gölgelerden siyahı yakalamak. bundan güzel kutlama poz yok benim için.

  2. değerli kardeşlerim şu an ne kadar duygu yüklü olduğumu anlatamam.aslında inanın her birinize ayrı ayrı yanıt vermek iletişime girmek isterim..resimde de gördüünüz üzere gördüğüm tedavinin bana bıraktığı sağ elim sakat kaldı.her işi hayat boyu nadiren kullandığım sol ele kalınca yazı yazmak uzun vaktimi alıyor..başta formayı alan kardeşim Deli Ziyaya teşekkür ederim. sonrasında yapılan çekilişte formayı kazandığı halde sitede forma almaya gücü olmayan kim var diye düşünme erdemini gösteren Mehmetcan kardeşime..sonrasında ben ne yapabilirim diye düşünüp il grande turco (mustafa) kardeşim bilet alma nezaketini göstermek istemesi.. sonrasında ali rızamın buna içten sevinmesi..sonra hasanın zeusla siyah beyaz çekmesi..bunlar Beşiktaş taraftarının en büyük özelliğini yansıtıyor..BİRİMİZ HEPİMİZ İÇİN..HEPİMİZ BİRİMİZ İÇİN ÖLÜRÜZ. ben bu yaşıma kadar başka taraftar guruplarının Beşiktaş taraftar gurubu gibi mazlumun yanında hak yiyenin karşısında durduğunu görmedim. uzun lafın kısası (birazda yoruldum) her birinize ayrı ayrı teşekkür ederim. sizi çok seviyorum.

Bir cevap yazın