içinde

Savunma ankara maçında büyük S.O.S. verdi..

rosier -necip – montero – rıdvan   veya welinton-montero-rıdvan ile bu kadar fazla pozisyon vermiyorduk.. daha öncesindeki mağlubiyetlere ve beraberliklere bakarsak bu tandem ile yaşadığımızı görüyoruz.. ve yine biz bir şekilde bu tandeme döndük… ankaranın her atağı nskala kanadından geldi.. her ama her tehlikeli atağı o kanattan geldi.. nskala niyeti iyidir.. çalışıyordur ve elinden geleni de yapıyor onu da görüyoruz ama yetenek ksııtlı… yabancı sayısı düşeceği için gelecek sene nskala ile yolları ayırmak şart..

gelelim diğer bir mesele boyd… idmanda çalışması istekli olması güzel ama istekli olmak yetmiyor.. kalite lazım.. boyd bizim aradığımız oyuncu değil daha geçen sene gördük.. boyd-diaby-lens ve nkodounun verdiği katkıyı daha 13 haftada gzheal tek başına verdi.. o yüzden sol açık için bu adamlarla vakit kaybetmeye gerek yok.. koy abi hasici o oynasın veya atakanı koy.. boyd kadar sana katkı verir zaten.. gidipte boydu yazarak yabancı sınırını engelleme.. 

Ljajic konusunda herkes haklı bir şey diyemiyorum fakat bu kadar kolay harcanmaması gerektiğini düünüyorum.. sol açık bölgesinde direk 11 başlamalı.. sol açık bizim kanayan yaramız şuanda.. larin ve nkodou isteileni veremiyor ama kredileri de hiç bitmiyor.. işimiz zor.. 

mehmetcanın dediğine göre caulker ile anlaşmışız galiba yabancı sınırı düşücek.. bu şu demek en az 3-4 yabancı ile yolları ayırmak zorunda kalıcaz… montero zaten gelecek sene düşünülmüyordur..

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin

  1. Oynanan maca göre defansın etkisi tartışılabilir ama su anki kadroda en ideal 4 lu Rosier, Vida, Montero ve Rıdvan. İki bekinde bence yedeği yok (yeterli değil). Lajic konusunda kesinlikle çok haklısın. Sol açık ta sans verilmeli ve diyebilmeli. Lajic su anki kadrodaki en değerli oyuncumuz. En azından piyasa yapması sağlanmalı. Boyd N’koudu ve Larin’e verilen şansın Atakan ve Hasic e verilmesi taraftarıyım. Sağlam yerli bir stopere ihtiyacımız var bizim. Birde tecrübeli kaleci. Gerisini takim içinden halledebiliriz halledebilmeliyiz.