içinde

seba dan sonraki en iyi başkan ÇEBİ dir

serdar bilgili den de iyi başkandır çebi.    son derece dürüst biri. popilizimle işi yok. paraları, kılı kırk yararak harcıyor. ödeyemeyeceği meblağların altına girmiyor. katakülli işlere hiç girmiyor. aracılara, menajerlere kulübün paralarını peşkeş çekmiyor. verdiği sözleri tutuyor. sarı gelinlerin yaptığı sahtekarlıklar gibi işlere hiç bulaşmıyor. çünkü ne kulübün ne de kendisinin bünyesi buna müsait değil. zaten, geçmişi bembeyaz  olan bu kulüp böyle yüz kızartıcı işlere bulaşmamalıdır.

bazı dostların,  sayın Çebi ye , haketmediği hakaretleri etmelerini anlayamıyorum.  eğer seba dan sonra gelen başkan Çebi olsaydı, bugün borcu olmayan ya da çok cüzi borcu olan bir kulüp olurduk. onu da al, bunu da al, şunu da al . o kadar yetmez şu kadar ver ve   sonuç 4 milyar borç.

Çebi yönetimi için aynı şeyleri söyleyemeyeceğim. zayıf bir yönetici kadromuz var. planlama v.s sıfır. Çebi heryere yetişemez. ilk kongrede değişikliklere gidilmelidir. 

dipnot : hulk transferinde ben de eleştirmiştim. ancak, belli bir fiyata el sıkışılmışken, araya başka aracılar girip avanta almaya çalışması ve el skışılan paranın çok üstüne çıkması neticesinde , çok doğru bir kararla Çebi ,transferi iptal etmiş, aracıların hevesleri kursaklarında kalmıştır. ve bu aracılar maalesef kulüp içinden. bknz , kartal ruhlu yunus hocamız anlattı, ve bknz serdar sarıdağ. 

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin

  1. Hay yaşa ya, yerinde tespitler, bu arada ben futbolcu ve TD ilişkisini de genel olarak iyi buluyorum, futbolcu ile yüzgöz olmuyor, TD arkasından iş çevirmiyor, bazen gereksiz hatta zamansız çıkışlar yapıyor ama bu konuda kendine ödev aldığını düşünüyorum, daha iyi yöneticiler ile çalışmayı hak ediyor. Örneğin İletişim ve Medyadan Sorumlu Başkan Danışmanı Erol Kaynar çok yerinde bir isim, altyapının başına getirdiği Mehmet Ekşi keza, umarım diğer yöneticiler konusunda da olumlu gelişmeler yaşanır. Bir de iyi bir bahçıvan bulursak süper..

  2. Fikret Ormanı çok savundum.Sütden dilim yandı! Cebi hakkinda temkinli davranmak istiyorum.fakat gün geçtikçe anlıyorum ki sayın Çebi seba kadar değerli bir başkan.yonetimde çürük elmalar var fakat en büyük şansı Sergen Yalçın!! Adam hem şampiyon Luk kovalayıp hemde 5 senede borcu yarıya indirecem diyor.bu adam tüccar bilmiyor mu? Dalavera ! Kralını yapar.renkliler akillarinca sene sonu transferleri de şimdiden yaptı. Son kursunlarini attılar.bence onuda kafalarına sıktılar. Bu hafta Hulk rakiplerin transferleri TS mağlubiyeti derken biraz gardimiz düştü.fakat kalitemiz sabit.hala ligin en iyi top oynayan takimiyiz.hala şampiyonluğun en büyük adayiyiz.ve Sergen Yalçın bu takımi şampiyon yapacak.