içinde

Selam..

Nasılsınız arkadaşlar . Özlemişim bir selam vereyim dedim .

Yeni sitede aktif olmak kısmet olmadı bir türlü.. Klasik bahane.; iş güç derken , biraz da farklılık uzak tuttu belki. Yaşlandık galiba , değişikliklere uyum sağlama konusunda problem olabilir 🙂 

Aslında tam da keyfimizi paylaşacağımız dönemdeyiz. Takım maşallah tabanca gibi . Aslında her zaman kafamdan geçen şeyin tam tezahürünü yaşıyoruz şu ara , transfer ile değil takım ile başarı geleceğini görüyoruz.. En son bu siteye geçerken kimsenin bu sene ile ilgili umudu yoktu ben de o dönemden bu yana pek takip edemedim . Bir o günkü havaya , bir de bugünkü havaya bakıp Sergen Hoca’yı tebrik etmeden geçmemek lazım … Benim nazarımda Sergen artık Sergen Hoca’dır , onu da not olarak eklemem lazım . Oynanan oyun ve başarıyı bir kenara koyarak söylüyorum , çok önemli bir ciddiyet ve profesyonellik gösterdi takımın başına geldiği günden bu yana .

Bu Hulk işi de biraz kafamı karıştıryor yukarıdaki sebeple , dönen tekere çomak sokmasak mı diye . Sanki Cenk dönen çarklara daha kolay dahil olur gibi geliyor .

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin