içinde

şenol g. – sergen yalçın

şu andaki kadro, şenl g. in elinde olsa, çok net 4. idik.. her hafta basın toplantılarında ağlaya ağlaya hem de. şenol g. in , 90 milyon eroluk kadroları, piç etmek gibi sabıkaları vardır maalesef.( bizim kadroyu piç ettiği için maalesef dedim. başka takım olsa hiç umrumda olmazdı doğrusu ) Sergen Yalçın – şenol g. mukayesesi yapacak olursak , tabi ki bizim hocamız açık ara öndedir. aslında benim gözümde, mukayesesi de doğru değil ya. 

benim şenol g. e olan kızgınlığım hala geçmiş değil. dış etkenlerin de etkisi olmakla birlikte, kaçan şampiyonlukların baş müsebbibidir. aşrı kibiri beni hep rahatsız etmiştir. ağlama konusunda eline kimse su dökemez. ancak tüm bu olumsuzluklarına rağmen, f.terimle mukayese ettiğimizde, açık ara  ş.g. öndedir.  onu da terimle mukayese etmek doğru değil aslında. çünkü terim, tüm zamanların en en berbat adamı.( korkudan hakaret edemiyorum. çünkü forumlardan felan, ceza yiyenler olmaya başladı )

şenol g. hakkında , ali sinan kardeşimin ve diğer kardeşlerin eleştirilerine  sonuna kadar katılıyorum. caner konusunda çok  kadar haklılar. ersin i felan asla çağırmaz.  neden çağırmaz biliyor musunuz ? çünkü aslında Başiktaşı hiç sevmez. Ersinimizin değer kazanmasını istemez. ayrıca, işin içinde kıskançlık da vardır, çünkü ersin tam parlarsa, bu Sergen hocamıza yazılacaktır. ben şuna adım gibi eminim ki bu yıl, beşiktaşmızın şampiyonluluğunu da hiç ama hiç istemez. 

bugün günlerden pazar. malum ,bizim bir pazar hikayecimiz vardı. her pazar burda , çok güzel hikayeler anlatırdı. biz de zevkle okurduk. ama maalesef  geçen gün, dislike terörüne kurban gitti. elebaşıları , Ziya önderliğinde, değerli hikayecimizi dislike manyağı yaptılar. bu durumda , bu pazar doğan boşluğu ben doldurayım dedim. hikayenin kahramanı ş.g. oldu. sevenlerinin sevmeyceği, sevmiyenlerinin seveceği kısa bir hikaye oldu. 

herkese iyi pazarlar. d. Ziya hariç 🙂

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin