içinde

Şenol Güneş

Konya maçı oynadık 90 dakika muleka sahada kaldı sıfır katkı… Bu takımda alt yapı golcüsü semih kılıçsoy var.. Dene.. Bir tane Beşiktaşlı demez neden muleka oynamıyor diye.. nasil neden dele oynamıyor denmiyor.. denmez.. Adamın beş kilo fazlasi var.. Parası yoksa biz aramızda neyse toplayalım bir tane kişisel antrenör tutalım 5-10 kilo versin.. Ayakta duramıyor kilodan.. Hani Lukaku vardır ama kilosunu adam avantaj olarak kullanır dağ gibi ayakta kalır stoperleri sırtında taşır kucağından indirmez işini yapar.. Bunda o da yok. Ama sahada.. sana kızamam niye çünkü sahada olmak senin suçun değil sen işini yapıyorsun..

Salih Uçan.. Nedir problem güzel kardeşim.. koşmazsın mücadele etmezsin. Pas veremezsin.. 45. Dakika yorgunluktan kendini yere bırakırsın.. yapamıyorsam de yapamıyorum ve bu işi bırak.. sana nasıl kızıyım seni oynatan da suç…

Umut Meraş, kapasite belli ama elinden geleni yapmaya çalışıyor sana nasıl kızıyım seni oynatanda suç.. 

Kaleci mert.. konya maçında yakmışsın az daha bir daha yakıyordun.. hiç bir penaltıyı ben kurtarıcam imajı vermedin.. abi inanç yokki.. keşke necip yerine ersini alsaydın penaltılar için.. 

Necip niye oyuna girdi.. rakip korner atarken.. biri açıklasın izahı yok bu durumun.. yok abi izah edemezsin.. 

Konya maçından hiç ders alınmamış.. neyseki salih umut meraş Beşiktaş kariyerindeki son maça çıktı.. muleka da top toplar varsa 3-4 veren verin gitsin.. ya da kiralik yollayalim o kiloyu versin..

Atiba kızmıyorum, güzel bırak be atibam beton yetmez heykeline… Güzel bir şekilde kontenjandan yer açıp teknik ekibe katılman gerekiyor artık olmuyor.. Niyetin iyi ama vücut artik el vermiyor.. 

Diyecek bir şey yok.. taktik denemesi doğru oyuncu yok.. kerem neden oynamıyor cevabını aldım dele niye oynamıyor diye sormayacağım.. sadece en azından salih kadar oynuyor onu gördük.. bu adamlada gelince gani gani para var.. kaliteli adama gelince para yok.. masuaku ya para yok.. aboubakara para yok.. orta saha almaya para yok.. 

Neyse beklenen oldu elendik.. kayseri deplasman puan kaybı is loading.. ( yükleniyor) 

Günün özeti Gedson’dan özür diliyorum.. sadece dediklerimi yapmazsa çok daha ekonomik oynarsa ve şut atarsa en az 20 milyona okuturuz..

Nkoudou ne abi senin derdin.. Bir çok iyisin bir patates.. 2. Yarı hamle oyuncusu..

Takımda problem çok.. tayfura helal olsun o kadar çok koştu mücadele etti.. elinden geleni yaptı.. napalım muleka kazma.. bir dünya top ezdi karşı karşiya neler kaçirdı kasımpaşada affetmiyor atıyordu.. kilo yoktu çünkü..

Yönetim maçı izlemiş midir acaba? Bu hakem hakkında ne yapıcaklar? Yine ankara deplasmani yine olay.. çok şükür biri ölmedi.. o muştayı stada nasıl soktular.. kelebek girmişti şimdi muşta girdi.. ne olacak bunun cezası 1 maç mı?

Beşiktaş yönetiminden tepki gelicek mi bakalım…

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin

Bir yorum

  1. Gedson iyi abi yanında adam yokki gotunu yirtti çocuk demistim sana bende kiziyordumda keşke kaleye ersini alsaydi penaltılarda valla senok hoca sınıfta kaldi ama bir büyük takim nasıl bu kadar ezdirilebilir hayretler icinde izliyrz yonetim saolsun sinir boyutunu aştı herşey kurgu abi o zaman cinconda sampiyn aq böyle Ligi’nde caresizliginde bir de üzerine taraftari akli selim insanlari bile dinlemeyen bir insaatci demirciler tupculer yönetim anlayisi her gelen zarara ugratip gidiyor taraftar olmasin hiç bunlar