içinde

Seref baba, Sokgoz, Mursel, Sirin Baba, Siverisson(tokenci)…

Evet yeni bir ayakkabi aldiginizda bile alismasi zaman alir. Koskaca bir sitenin formatini degistirdik. Alismasi tabii ki zaman aliyor ama artik alistik. Ama belli ki uyelerimiz hala alisma evresinde. Ben kendilerini ozledim. Bakip cikmak yerine yazilarini, paylasimlarini yapsalar keske…

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin

  1. Biliyorum linç yiyeceğim ama yazılan mesajlara cevap vermeyi biliyorum lakin kendim sıfırdan nasıl yazacağım nereye tıklayıp yazıyoruz bilmiyorum desem inanırmısınız:):):):) geçen geçtim sitenin karşısına ulan dedim token falan yazıyor hayırdır jeton alıp mı mesaj yazılıyor acaba dedim kendi kendime, hatta Mustafa abiye whatsapp dan soracaktım abi nasıl mesaj yazıyoruz diye de utandım diyemedim:):)

  2. Bizi yazılarından mahrum bırakanlar, buraya girip girip yazmadan çıkanlar, hala yeni siteye alışamadım ayağı ile arazi olanlar,… Biz onların kim olduklarını çok iyi biliyoruz… Acaba bu kişilerrr bu tutum ve davranışlarını devam ettirmek suretiyle ne yapmak ve nereye varmak istemektedirler….hangi gizli güçlere hizmet etmekte ve kimin maşası olmaya çalışmaktadırlar.. Bu oyuna acilen son vermezler ise biz bu kirli oyunu bozmayı da biliriz..

    1
    1