içinde

Sergen

Hiç yakışmıyor monteronun kötü oyuncu olduğunu düşünmüyorum.. velinton ve nsaklaya sahip çıkarken çıkılıyor şuana kadar bizi 4 maçta yaktılar ama kredileri hiç bitmedi.. geç Allahını seversen.. birde durmadan necip necip oynattın.. kusura bakmayın arkadaşlar.. sergen hocanın kredisi bitti.. hazır milli ara varken yolları ayırmak şart. oyuncu değişiklikleri aşırı fiyasko.. 11 seçimi desen aşırı derece fiyasko.. ya biz dentinholarla hasan türklerle mehmet akyüzlerle.. batuhanlarla oynarken bile bu kadar kısır pozisyon bulamayan bir Beşiktaş değildik.. kim abi size savunma öğretti.. lanet olsun ya… şu savunmaya öncelik veren hocaların büyük takımlarda işi yok.. 

şu kodumun şikeli ayarlı liginde gol atan kazanıyor kardeşim.. gol yemeyen değil.. Beşiktaş ne zaman savunma yaparak maç kazanmış son 20 yılda.. gözünüzü seveyim.. biz her maç gol yiyoruz zaten ama yediğimizden fazlasını attığımız maçalrda dakazanıyrouz.. kazanman için rakibi açman için sana gol lazım gol yemmek değil.. hele birde sen aman gol yemim diyipde gol yediğin zaman sittin sene çıkaramıyorsun..

bir kez olsun bizde anasını belleyelim şu kuralların bir kez olsun bizde hodri meydan diyip lazım olan oyuncuyu 3 e 5 e bakmadan alalım paramız yok edebiyatı yapmayalım.. şu takıma forvet alın dedik almadınız.. en önemli şey forvet dedik.. bir çok arkadaş kalecide şart dedi onlardan ben özür diliyorum ersine çok güvendim ama ersin tam fiyasko çıktı.. utku ilede olacak iş değil.. Beşiktaş bir sezonda bu kadar çok 3 gol yemez.. hele anadalo takımlarından denizliden de az kalsın 3 tane yiyorduk… bu oyun anlayışı devam ettiği sürece başakda bizi yener fenev zaten yenicek en az bir penaltı bir kırmızı kart bekliyorum o maça 😀 neyse… o maçta biz uçsak kaçsakta bir şekilde yenilicez.. şu ljajic-hasic inşallah hazır dönerde oynatır.. eldeki kazmalarla olacak iş değil.. aboubakarı hiç pozisyona sokamıyoruz.. sağ atraf tamam ama sol taraf çok ama çok kötü.. nsakaladan biran önce vazgeçmek lazım.. velintona tamam ama nskala ya abi bir adam top kontrtol edemez mi? yanındaki adam pas veremz mi Allah aşkına bir rosiere bakın birde nskalaya anlcıaksınız aradaki farkı

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin