içinde

Sergen istediği yere gidebilir…

Hiçkimse beşiktaştan, hiçbirşey beşiktaş menfaatlerinden önemli değildir. 2 Kupa aldın diye bunu pazarlık kozu olarak kullanmak… taraftarıda arkana alıp maddi isteklerini kabul ettirmeye çalışmak çok yanlıştır. İki kupayıda kaybetseydik bu istenilen paranın çok çok aşağısına lig biter bitmez imza atılmış olurdu… Elbette başarıların bir getirisi vardır makul olmak kaydıyla… Ben bu seneki iki kupayı bu başarıyı sergene yazmam yazamam! başarı denen şey devamlılık gerektirir… Aksi halde tesadüf ve şanstan bahsederiz… bu senede başarılı ol istediğini al sergen yalçın… ama bana göre hala soru işaretisin. Bu sezon eğer takımın başında olursan gerçekten görmüş ve anlamış olacağız inşallah….

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin

 1. Sergen Yalçın’ın ispat edeceği hiçbir şey kalmadı hocam. Son 10 hafta Beşiktaş’ın yedek kulübesine bakın lütfen.. Son 10 hafta ilk 11’lerimize bakın.. Lütfen..

  Bu dar kadrodan hatrı sayılır bir OYUN çıkardı bu adam. Ligin en golcü takımını yarattı. Pek çok manada liderlik dersi verdi. Taktiksel hataları olmadı mı? Oldu. Herbirini burada dile getirdik.

  Ama, G.saraylıların taptığı Terim’i, laf cambazı Avcı’yı ve ligdeki tüm antrenörleri paket etti bu adam..

  Meselenin para olmadığı onlarca kez dile getirilmesine rağmen, hala kendi taraftarımızın bu meseleyi paradan ibaret görmesi doğru değil..

  Sergen Yalçın bu yıl başarısız da olabilir. Ama bu başarısızlık, hocanın bu yıl yaptığı olağanüstü işleri yok edemeyecek..

  En azından tek başıma da kalsam, ben yok saymayacağım..

  Lucescu’dan bu yana Terim’i alt edebilen tek Beşiktaş antrenörü bu adam.. Biraz haksızlık ediliyor..

  • %100 haklısın Serdarım. Tek bir noktada şerh koymak isterim izninle…
   Birinci ağızlardan (en azından sıkıntılı günlerde) tek bir kelime duyamadık ve bunun üzerine hep beraber yazdık, cizdik, kurguladık… kendi dediğimize inanıp birilerini astık. Doğru mu?
   Moda tabirle; bilgi kirliliğine kapıldık gittik…
   Sergen hocaya elbette kimse laf edemez teknik anlamda. Gelişmekte olan bir teknik adamdır. Önü çok açıktır…
   Fakat biz batık bir kulubüz:(
   Maalesef durum bu.(mutlaka izin verilmez batmasina; o ayrı)
   Tartışmaya neden olmuş olan “para” mevzuu, kendisi için olmayabilir. Takım bütçesi icin olabilir belki. (Bundan da emin değiliz tabii, bilmiyoruz)
   Bu koşul benim kafada bir (-) yazar… inşallah böyle değildir. Para harca- Başarilı ol önermesi bizde asla tutmaz. Kaldıki dünyadaki gelişmeler de bu doğrultudalar. Para harcayarak Real olamazsın; çalışarak olabilir. Bu hayvani butçeli takımlar cok paraları var diye başarmıyorlar; başardıkları için paraları var. Atalanta, Sevilla, Porto, Benfica, Ajax gibi birçok takım ilmek ilmek işleyerek bu seviyelere çıktılar. Eğer doğru ise bu bütce problemi, bizi yanlısa sevketmiş olabilir. Gene…
   Umarım böyle olmamıştır.
   Yöneticilerin başarıdan pay çıkarmaları, hocayı dışlamaları, hakkettiği değeri vermemeleri falan gibi çocukça gerekceler ise şu yaşanan sıķıntı; gene benim kafada (-) yazar hocaya…
   Yönetim mi? Zaten kocaman bir eksiyi fazlasıyla hakkediyorlar; en azından bilgilendirme yapamadıkları için…
   Umarım götleri başları ayrı oynamadan, ŞL oynama gazıyla falan saçma sapan işlere girmezler. Oturup plan proje yapıp bizi ikna etsinler, her türlü destekleriz biz taraftar olarak…
   Neyse çok uzattım:))
   Öpüyorum seni can dostum…