içinde

Sergen Yalçın

Ben hocanın en çok arkasında duran insanlardan biriyim. Ama bugün ki yapmış olduğu hareketi kabul etmem mümkün değil. Sergen Yalçın gibi zeki bir teknik adamın bu kadar basit bir tuzağa düşmemesi gerekiyordu. 

Sezonun 2. Haftasında Ulanberg denen şahsiyet seni hakemlere hedef olarak göstermiş zaten… milli aradan sonra Başakşehir deplasmanına gideceksin ve evinde Galatasaray ile oynayacaksın ama yemiş olduğun kırmızı kartı 18 yaşındaki çocuk yemez hocam. Senin saha kenarındaki varlığın bile oyuncu grubumuza  %30 %40’lık ekstra bir motive sağlarken sen hakemlerin ekmeğine yağ sürüyorsun. 

Antep maçındaki Kenan’ın penaltı pozisyonunu vermeyen VAR hakemi de Yaşar Kemal Uğurlu’ydu. Onu da biliyorum… bugün hakemin sahada yaptığı tek doğru şey Sergen Yalçın’ın kırmızı kart pozisyonuydu. Sen bu fırsatı hakeme verirsen onlar bunu kullanır, yapmamalısın… bu şahsiyet bizi yine doğramaya çalıştı ama “hakemi de yendik” tabiri bugün tekrardan gerçekleşmiş oldu.

Hoca da bir insan. Atmosferin enerjisine kapılıp sonradan yaptığı şeyin hatasını anlamış da olabilir ama Başakşehir ve Galatasaray maçları geçen sezon ki o kritik peş peşe galibiyetler almaya başladığımız fikstürün bu sene ki versiyonlarıydı. Yapacak bir şey yok, önümüze bakacağız. Geçen sene olduğu gibi bu sene de Şampiyon olmak için elimizden geleni yapacağız.  

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin