içinde

Sergen yalçın ligin açığını buldu…

Saglam dur kondüsyonu koru 90 dakikaya yay illa ki ileri 3 lütfen 1i atar diyo adam. Evet bende sevmiyorum bu tarz oyunu ama yapacak bisey yok lig kalitesi bu kadar. Ilk maçta azcık oyun oynayayım dedi rize 6 yedi. Bu maçta böyle oynayacağını sergen yalçın çok iyi biliyordu bence. Boşuna sabırlı oyun demiyor her maçtan sonra…

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin

  1. Bu düşünce orta sıraları hedefleyen takım düşüncesi. Evet birkaç maçtır işliyo ama her hafta aynı düşünce saçmalık. Bu takım geriye düşse maçı çeviremez. B planı c planı falan yok takımın. Rakibi analiz edip ona göre bi oyun kurgusu çıkarmak falan uzun işler birkaç hafta vasat takımlarla oynadık ve yendik diye aynı taktikle devam etmek olmaz. Gs maçı var yeneriz diyemiyorum yeniliriz diyemiyorum fark atabiliriz fark yiyebiliriz her sonuca açık bi maç. Çünkü sergen in hangi kadroyla çıkacağı hiç belli değil, geriye düşersek b planımız yok, oyuncu değişiklikleri desen takımı batıradabilir coşturadabilir.

  2. Alt orta üst değil akılcı davrandığını düşünüyorum ben. Bu maç özelinde otobüs çekecekleri çok belliydi rizenin. 1 hafta olmadı daha 6 yediler. Hasic konusuna bende üzüldüm evet ama nsakala seçimi rıdvana derbide şans verecegi anlamına geliyor. Fizik yeterlilik yettiği sürece sergen yalçın herkese şans verdiğini düşünürsek hasic yeterli değil demekki. Bunu söylemeyi istemiyorum ama durum maalesef böyle. Hala boyd diyo sergen yalçın. Normal şartlar altında çok saçma ama mücadele kapasitesi yüksek takım istiyor çok belli. Necip dahil kariyer sezonu oynuyor. Bunu kabul etmek lazım.