içinde

sergen yalçının rakibi sergen yalçın. hiç bir şey için geç değil

hasicin oynatılmamasını anlayan var mı? 

larinin bu kadar süre sahada kalması.. veya larinle başlamak.. kazanırken de söylüyorum 2 maç kaybederken de söylüyorum.. larin iyi hoş ama atak yaparken hiç mi hiç yok.. bazı oyuncuları kesiyorsun neden kesiyorsun anlamak güç.. kimse yorgunluk felan demesin abi.. rostasyon felanda demesin aptallıktan başka bir şey değil.. gzheal neden kesik yiyor veya montero??? adamların 1 pozisyonu var yine gol oldu.. lanet olsun şu şansa.. ya arkadaş rakip kontraya çıkıyor indirip faul yapsana çok mu zor… ama kafa hiç çalışmıyor ki.. bizim takımda çok fazla aptal var…bilmiyorum abi inanın aklım ermiyor bu aptallıklara.. velinton baskı yok zor durumda değil pas hatası yapıyor taça gidiyor top olacak iş değil..

antalyanın gsye karşı maçını izledim bu kadar baskı bu kadar kapanış bu kadar istek görmedim.. atağa çıkmamak için direndiler.. ama bize karşı biran önce kaleye gitme derdindeydiler.. bu şekilde takımlara ayrı mücadele gösteren takımlara aşırı ayar oluyorum.. şans mı dersiniz bilmem rakipler bir şekilde gemisini yüzdürüyor.. birine kırmızı çıkmıyor diğerinin rakiplerine penaltı verilmiyor ve ne hikmetse rakipleri gol atmayı başaramıyor.. komedi gibi.. ama biz 😀 tek pozisyon hop gol… macera arayan kadrolar komik.. 

ljajic 10 numara değil abi bunu ben kimseye anlatamıyorum.. adam sol açık.. görevi orta saha ile forveti topla buluşturmak değil.. ek olarak larin kaleden çok uzak kaldı bu maç.. bir fırsat geliyor onu da tepiyor ama yok piyasada… gol attığı  maçlarda da öyleydi.. o oynasın bu oynasın derken yine her maç farklı kadroya döndün ve yine puan kayıpları yine hüsran.. hafta sonu da başkaları oynar yine puan kaybederiz… puanlar 48-45-45… ipler bizim elimizde hala diyorum.. artık aptallıklardan vazgeçmek lazım.. rakibe bakmadan ligi takip etmeden kendi maçına odaklanmak şart.. rakip ne bok yerse yesin artık.. onlar hile yaptıkça bizim güvenimiz kayboluyor… onlar bize baskın biz onlara değil.. biz artık kendimize odaklanalım.. toki arenaya kadar en az 4 puan farkla gitmemiz lazım.. orda asla kazanamayız biz Beşiktaşız aptalız bir şekilde yeniliriz çünkü.. şimdi herkes aklını başına alsın siktimin rotasyonunu kafasından silsin.. sakat ve cezalı olmadıkça kadro bellidir.. aptal aptal hatalara gerek yok.. önümüze bakalım.. artık şu şans bize inşallah döner dönmese bile kimseye gitmesin… 

artık rakipleri konuşmamak lazım.. yok şurda takılırlar yok burda takılırlar.. vs. gibi ortamlara girmeye gerek yok.. ne bok yedikleri belli.. izlemicem izlemicem dedim BEŞİKTAŞ çok başka bir şeysin… rakipleri takmamak en azından bizi daha az sinirlendirir..

geç değil ipler hala bizim elimizde.. maçlarımızı kazanırsak şampiyonuz panik yapmadan artık 11 i belirleyip öyle oynamak lazım.. bu takımın stoperleri vida-monterodur… vlintonuda nskalasınında amk…

ersin – rosier – vida- montero – rıdvan – atiba – josef – mensah – nkodou – gzheal – aboubakar

11 sakatlık ceza olmadıkça budur abi… larini sıkışırsan atarsın sahaya.. adam zaten 10 kişi oynatıyor takımı.. ljajicde nkodou ile değişmeli oynar mensah ile değil.. hadi mensahla değişeceksen gzheali nkodouyu çıkarma oyundan…

artık 11 i belirle ve şu rotasyon saçmalığından da tez zamanda vazgeçip kendimize odaklanalım… 

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin

  1. Sana bi tek şey sorucam Eduega nkodu bu maçta 11 başladı sence etkili oldu mu fark yarattı mı? Nkodu açık alan oyuncusu alırsın ikinci 45 dk da rakipte yorulur orayı otoban yapar.Larine gelince maalesef eldeki malzeme bu adamın son vuruş kalitesi futbol aklı vasat layic desen kız gibi oyuncu oda anca hamle olur adam ortada dolanırken bitap düşüyor kanat oynamak efor ister koy kanada rakip sol belini delik deşik eder bizim taraftar lahici gözünde fazla büyütüyor. Rakip eksilmese 1 puan dahi alamicaz anla o kadar kötüydü k .Hoca da sagolsun ts maçından hiç ders almamış.

    • öncelikle beni hiç ama hiç anlamamışsın.. nkodou 11 başlamalı diyorum evet ama sağ tarafta da gzhealin olmasını veya hücumda etkin olan bir oyuncunun olması gerektiğini söylüyorum.. mesela nkodou yokkende bu sefer gzheal ve rosier sağ kanatta zorlanıyor.. çünkü larin sahada yok sol taraftan hiç tehlike yaratmıyor rakipte haliyle önlem almıyor tek tarafa önlem alıyor bu seferde gzheal rosier kitleniyor.. bugünde nkodou kitlendi.. konya maçında yine larin sol kanatta gzheal sağ kanatta başlarsa biz yine tutuk oynayacağız.. tek şekilde hücum planı olmaz.. nkodou başka özellikde önlem almassan deler geçer.. peki ona önlem alırsan sağda gzheal ? sorun burda işte bu sefer demek istediğimi anlatmşımdır umarım.. ek olarak gzheal yoksa hasici oynat o özellikde önlem aldıracak oyuncu.. rakip zaten kapanıyor.. senin larin sahada gezerse kazanamazsın… oyuncular fırsatları değerlendirmiyor.. rakip sarılıyor çerme takıyor düşmüyor kullanmıyor bunları.. bak feneve gsye daha müdahale gelmeden kendilerini atıyorlar.. iyi oyun kimin umrunda 3 paunı alan geçiyor artık.. bize ancak şerefli 2.likler kalıyor

      • Sende beni hiç anlamamışsın Eduega benim larin in beğendiğim falan yok ama bu adamın öyle böyle 12 golü 2-3 asisti nkodu num uçan halı 5 için bulamaz kanadın birinin golcü olması gerek yoksa ilerde abuş tek kalır. Cenk formda dönerse zaten solda o oynar yani solda nkodu sağda ghezzal de işlemez şimdi gözünü kapa ve düşün ghezzal sağdan arka direğe kesti çizgide ki nkodu mu icerde ki larin inmi gol ihtimali fazla olur ??

    • Sergen hocaya en büyük eleştirim Hasiç konusunda takımda en sağlam şut çekecek inan ki o var başka biri yok.Ama hoca almamakta ısrar ediyo anlamıyorum artık bugün abu yorgun her halinden belli topu ayağına doladı canlı değildi bunu görememek malesef çok yanlış larini ileri gönderirsin bi tarfta hasiç adam eksiltir sana gol atabilecek potansiyelde bunları görmediği sürece olmaz.

  2. Hrikasın Eduega bende yazdım Bülent uslu abiye kongre üyesi zaten ıns takip edebilirsin hocaya artık bazı şeylerin yanlış olduğnu söyledim.Atibayla her maç 11 de bence yanlış ayrıca Hasiçi şu maçta abu yorgunken almamak da neyin nesi larin konusunda sana elli bin defa katılıyorum ama 2. yarı iyiydi gösterdiği kartlar en azından abudan iyiydi bu maçlık hasiçi son 10 dk uzatmalarla 15 dk al hoca neyi düşünmezsin anlamıyorum.Dediğin gibi lahiç sol kanat oynar önde mensah sağda nkoudou da olur.Artık Sergen hocanın bişeyler yapması lazım.Avantajı kaybettik 5 puan gitti ama olsun yarışın içindeyiz lakin Sergen hocanın maç analizleri ve oyuncu değişiklikleri artık sorgulamalı.Ha bu arada larine 10m euro teklif gelmiş ben inan ki cenk ve hulku alalım demiştim.Cenk zaten kanat forvet oynardı.Ne diyelim eduega lafa geldimi hocadan daha iyi mi biliyosunz derler.Ama ekran başında ben müdahale etmeden izlemesine çıldırıyorum artık.