içinde

Sevgili Dostlar Lütfen Okuyun !

Eski web sitesinin kapanma mevzusu ortaya çıktığında bir oluşum içine girdik ve burayı birbirimize kazandırdık. Başta Ferhat abi olmak üzere bir sürü emek verdik. Bir şekilde bir arada kaldık. Kervan yolda düzülür mantığıyla başladık bu işe ve taleplerinizi , site formatı hakkında görüşlerinizi saygı ile dikkate aldık. Bugün arkadaşlarımızla ve web tasarımı destekcimizle bir Whatsapp görüşmesi sağladık. Şimdi sizler /Bizler için ne yapabiliriz buna bakıyoruz. Mustafanın sitesine aşina olduğunuzu ve oradaki kolay kullanım diye tabir ettiğiniz formatı nasıl yakalarız, bunun maliyeti nedir bunun için bugün itibari ile web destekçimizden geri dönüş bekliyoruz. Hak verirsiniz ki bu işler pahalı ve meşakkatli. Mustafa zamanındaki basit diye adlandırılan yazılım esasen pahalı bir yazılım, ve zaten bu sebeple kişiye göre hazırlanan bir takım elbise gibi dizayn edilmiş. Biz paramız kadar formatlarla yola çıktık ve şimdi geliştirmek için çabalıyoruz. Bu sitenin maddi bir getirisi yok haliyle bu işin uygun geliştirmesi nasıl olur bunun üstündeyiz. Bilgilerinize sunarız. # Kartal Yorum 

$ s Yorumları

Cevap bırakın
  1. Bukadar insani biraraya getirdiginiz,BJK ye olan hasretimizi birbirinizle paylasma olanagini bizlere verdiginiz icin sizlere nekadar tesekkür etsem azdir.gittiginiz yol cok Dogru,imkanlarin verdigi olanakla yapilabilecek en güzel siteyi vucuda getirmisiniz.elinize,yüreginize saglik.ALLAH isinizi gücünüzü rast getirsin.var olun.

  2. işiniz zor ve meşakatli.içinizde sevgi aşk olmasa değme insanın taşıyacağı yükte değil.dualarımız tüm sevgimiz saygımız sizinle.bize düşen neyse benden yana varım.artık istanbul arnavutköydeyim.biraz daha yakınım.herşey zamanla düzelir.sizlerin en iyiyi zamanla başaracağınıza inanıyorum.

Bir cevap yazın