içinde

Sevgili mehmet can.

Ilkhan transferinde hersey ortaya cikti,hemen Istifada gerekmiyormus,bu olanlardan insallah ders alirlar ve Kontrat yaparken daha dikkatli olurlar.bir kirginligin varsa kirginligi birak ve siteye geri dön.hepimizde Youtube yok seni izleyemiyoruz.gözlerinden öperim.

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin

    • Burdan anladıgım Özkaynak profesyonelce yönetilmiyor. Ordan es kaza A takıma geçen gençler nasıl olsa cepte diye bakılıyor. Halbuki Mehmet Can’ın dediği gibi diger takımlardan alırken 1-2 milyondan açılıyor.
      Yönetim genelde işadamlarından oluşuyor. Bu adamlar pazarlık yapmayı bilmiyorlar mı anlamadım nasıl 4.5m Euro’ya tamam denmiş… Makul seviyede yükseltilmiş maaş ve çıkış bedeli olabilirdi ya da 2.seneden bi çıkış bedeli konulması önerilebilirdi…yönetimde bu işlerden anlayan birileri yoksa dışardan da hizmet alınabilir.
      Özkaynak oyuncuları ile ilgili diğer problem de A takıma çıkamayan oyuncuların kiralanması. Beşiktaş altyapısında oynayan oyuncuların gidecegi takım Velimeşe, Niğde ya da Düzce spor mu? Çocuklar kaybolup gidiyor. İyi olsa orda da kendini gösterir diyenler olabilir ama bence çok zor. O oyuncuların durumlarının profesyonece takip edildiginden de şüpheliyim.

    • Simdi bunlari okuduktan sonra sana hat vermemek elde deyil,hele ilk istekleri olan 65 bin dogruysa ki dogrudur büyük bir yanlis yapilmis,senden özür dilerim ama her yanlis istifayi gerektirmez sevgili Mehmet can.ortada yapilan büyük bir hata var kabulediyorum Fakt madalyonun öbür tarafindan baktigimda Bosa ödenen ücretlerden agzi yanmis bir baskanimiz var.nihayetinde 65 bin lirayi cebinden ödemiyecekti külübün parasiydi,ama bazen paraya kiymak gerekiyormus.yinede menejerin yaptigi büyük bir tezgah,bir daha kulüpten iceri sokulmamasi lazim.senden tekrar özür dilerim ve gözlerinden öperim.