içinde

Şeytan Ayrıntıda Değil, Mevzunun Kendisindedir!

Uzun zamandır yapmadığım birşey yaptım bugün. Rakiplerden birinin kazandığı maçın ardından açmayacağım kanalları açıp ”ne diyorlar” diye seyre durdum..

Rıdvan Dilmen, 1 saatlik yayında sadece ”Ali Palabıyık ve Operasyonu” isimli tiyatroyu sergiledi. Teknik taktik kısmını çok seven bu beyzade, oyunu hakem üzerinden okudu. ”Altay maçı kurtarmasaydı, kokart falan gitmişti” ye kadar getirdi beyim. 

Abdülkerim Durmaz, Fenerbahçe yönetimine seslenerek, bir daha Palabıyık’ın Fenerbahçe maçlarında düdük çalmaması için gerekeni yapmasını haykırdı. ROK isimli provokatör de, aynı Palabıyık’ın 1-1 biten Fb-Gs derbisinde Galatasaray’ı yaktığından bahsetti. Bizim Beşiktaşlı bildiğimiz Sinan Engin, masadaki bardaktan farklı olamadı.. ”Ne diyorsunuz ulan! Bu Palabıyık Beşiktaş’ı Kadıköy’de maskaraya çevirirken, Rize deplasmanında, Konya deplasmanında, bütün derbilerde paramparça ederken siz neler söylüyordunuz!” diyemedi..

Ali Palabıyık, sektörün en keskin tetikçilerindendir. Bizi yıllardır dilim dilim doğrarken gıkımız çıkmadı. Tüm o kıyım maçlarından sonra Rıdvan Bey teknik analiz yaptı, diğerleri 32 diş eşliğinde amiyane deyimle ”dalgasına baktı”.

Mücadele, basından başlar. Ali Palabıyık yıllardır sergilediği realet tiyatrolarına rağmen ancak ”BUGÜN” sorgulanmaya başladı. Çünkü kıyım tezgahında Beşiktaş’tan başka bir takım vardı..

Basında sıfırız diyemem. Sıfır da bir değerdir. Hiçiz, yokuz..

İddia ediyorum..

Bir tane Abdülkerim Durmaz’ımız olsaydı, şampiyonluk hanemizde en az 3 tane fazlamız olurdu..

Ben artık ortayolcu, her tarafa aynı mesafede ama Beşiktaş’a bir adım uzak olan ”Sözde Beşiktaşlı” yorumculardan çok sıkıldım. Sadece sahada olmuyor bu iş, anlayın artık..

Caydırıcıysan, sesin gür çıkabiliyorsa, akil ve sözünün ağırlığı olan yorumcuların varsa hedefe yaklaşıyorsun. Ekranda boy gösteren hiç bir yorumcudan bir gram beklentim yok. Gerekirse; bu işi de biz yaparız. Hem de kralını yaparız..

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin

  1. bilenler bilir Ergin Aslan Beşiktaş ın hakkını sonuna kadar savunur. geçen gün asporda yayındaydı sırf reytingler yükselsin diye açtım aspor izledim ayrıca izlemekle kalmayıp whatsapp grubumuzda da paylaştım. Eğer biz Ergin Aslan Okan Koç Ali Cansun gibileri izleyip reytinglerini yükseltmezsek kimse onları bu yayınlara çıkarmaz haliyle onlarda bizim haklarımızı savunamaz. İş her durumda taraftara düşüyor fakat sorun şu ki bizim taraftar çabuk unutuyor. Bugün fenerliler ağlarken fener maçlarından bir ali palabıyık videosu yapıp yayınlasak g. gibi kalacaklardı ama nerde…

  2. Valla ben bu tip yayınları sizin gibiler sayesinde ancak buradan takip ediyorum. Bildiğim kadarıyla şu an tv de tarafsız bir program bulunmamakla birlikte bir çoğu sadece şaklabanlık ve şov üzerine program yapmakta. Beşiktaş’ın bu programlarda desteklenmeye ihtiyacı olduğunu düşünmüyorum ben. Hatta Rıdvan kimmiş ki MHK başkanı atıyomuş. Adam daha doğru düzgün cümle kuramıyor millet gelmiş şöyle yorumladı böyle yorumladı. Ben 2 adam bilirdim bu alemde. Ali ECE, Güntekin ONAY. Bilgi, diksiyon, tarz, saygı, vs vs. Bu adamlar gibisi yoksa benimde o programlara ihtiyacım yok. Seyretmeyin takip etmeyin ki sinirleriniz bozulmasın. Nacizane tavsiyem budur.