içinde

Sezon bitti.. bir orta sahayı alamayan yönetim

Teşekkürler.. Beşiktaş sahada doğranırken gıkını çıkaramayanlar teşekkürler.. 

Hiç gerek yok amir için o rakamları ödemeye sezon sonunu bekleyin daha iyilerini alırsınız..

Saisse kızacaktım sonuna kadar haklısın güzel abim bu takımdan kaçmaktan.. Bu şartlarda yarışamazsınız abi.. hakem yönetimleri facia.. maçı 5 dakika uzatıyorlar.. uzatmanın 2 dakikasi kayıp hemen maçı bitirme derdinde olan bir hakem.. gedson hakeme dokunuyor bir şey söylemek için tak hemen sarı.. biz kaleden deparla gelip sana dokunanlara vermediğin kartları da gördük..

Bugün takım uyuyordu.. yoruldu çünkü.. kolay değil öyle 7 günde 3 deplasmana gidiceksin.. sonra gelip bay geçen rakibinle oynayacaksın.. herkese bodoslama oynayan karagümrük müthiş konsantre oynadı bugün.. 1-1 oldu zaten yenemeyeceğiz dedim.. çünkü takımda o kazanacak.. maç alacak hırs yok.. 

Tayfur yetersiz… kızamazsın ama.. muleka nedir ne değildir belli değil.. abou ile değişmesi doğru karar ama keşke nkoudou veya orta sahaya bir adam girseydi diyorum veya abou hiç çıkmasaydı bu girdi hiç bir pozsiyonun olmaz be kardeşim.. aboubakar yürüyerek tehlikeydi.. 

Cenk tamam yoruldun kolay değil ama bu kadar da kaybolunmazdi sahadan uyumasan en az 3 tane rahat top çalıp gol attırırdın.. 

Şampiyonluk imkansızdı zaten.. yalandan kendimizi kandırıyorduk.. şimdi orta sahaya para döküp Beşiktaşın parasinı sokağa atmadan istifa edin… bitti sezon sağolun

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin