içinde

Sinirli Ankarali ve gercek bir komplo (teori degil)

Bizim Ankarali guzel bir cikis yapmis. Her ortamda komplo aramak duzenin kokusmuslugundan kaynaklaniyor. Duzene ve sisteme guven olmayinca adalete guven de kalmiyor. Herkes komplocu kesiliyor.

“ANCAK HER KOMPLO TEORI DEGILDIR”

Hatayspor baskanina mactan sonra soruyorlar “Boupendza negatif cikmasina ragmen neden oynamadi” 

Adam aynen sunu soyluyor “Futbolcu icin federasyona sorduk sorun yok dediler ama federsyonun saglik kurumundan (????) oynayabilir izni alin dediler. Prosedure uygun olmadigini dusunurlerse hukmen yenik sayilirsiniz dediler. Persembe basvurduk  bize yanitini pazartesini verebileceklerini soylediler (mactan 2 gun sonra) Simdi futbolcuyu oynatsak hukmen sayilma ihtimalimiz olacakti.”

Iste bu teori degil basarisiz bir komplo girisimidir, basarisiz bir suikast denemesidir, alcakliktir, haksiz rekabettir, bizans oyunur, pisliktir. Bu sitede kacimiz Boupendza oynasaydi pazartesi Hayatspor hukmen yenik SAYILMAZDI diyebilir? 

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin

 1. sinirli angaralı benim 🙂 🙂 🙂 ….. sadece bu muhabbetlerden cidden gına geldi….. temiz olmayan bir şeyin içinde kişi ne diye izlesin ki? ne diye taraftar olsun? ….bu gerçeklikleri her yaştan hepimiz yaşadık : evet puştluklar var —- babasını da hep beşiktaş yaşadı… isyanları o manada bizden iyi kimse anlayamaz…..

  benim kızdığım şey şu : her maçı da bunlara yormamak lazım —- ben ciddi ciddi fb, gs maçlarını da izliyorum : bazı benzer hakem hataları onlara da oluyor — burada yazmaya ürküyorum 🙂 …..

  bariz hakem kastı nedir? bir hakem bir maçı nasıl kasıtlı olarak doğrar? bunların tillahını izlediğimiz için ben artık tekil “es geçme” işlerine çok takılmıyorum — ondan önce kendi takımıma bakıyorum…. benim takımımım o “tekil” hakem hatalarını yenebilmeli – çünkü o hatalar her takıma yapılıyor…..

  planlı programlı hakemerin maç içi faul töleransı maçlara göre nasıl değişiyor? kart töleransı nasıl değişiyor? uzatma dakikaları skorlara göre ve takımlara göre nasıl değişiyor? o fiyaskoların farkındayım ve şikayetlerin de tamamen arkasındayım …..

  işin özü : önce oyun…. hak ettin mi? evet – ibibikler birçok maçı hiç de hak etmeden abidik guvidik şutlarla alıyorlar ….. e sen de o şutları atacaksın….. o olmadığı zaman ben de haliyle önce oyundan şikayet ederim… konu uzun … 🙂 kal sağlıcakla deli …. 🙂

  4
  2